رویداد هنری «مستوره» برگزار می‌شود

با هدف جمع‌آوری ایده‌های خلاقانه در ترویج عفاف و حجاب

رویداد هنری «مستوره» برگزار می‌شود

نخستین رویداد شناسایی شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در تبیین و ترویج عفاف و حجاب با عنوان رویداد مستوره توسط اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.
به گزارش فارس نخستین رویداد شناسایی شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در تبیین و ترویج عفاف و حجاب در استان تهران به همت اداره کل تبلیغات اسلامی تهران و با مشارکت مدرسه راهبری علم و عمل و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و برادران استان تهران برگزار می‌شود.
این رویداد با هدف توسعه فعالیت‌های پیشگیرانه از بی‌بند و باری جنسی و رفع آسیب‌های بی‌حجابی و بی‌عفتی در استان تهران، جلب مشارکت‌های حداکثری و ارتقای مسئولیت اجتماعی در موضوع عفاف و حجاب در پیشگیری از آسیب‌های اخلاقی، شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل فعالان در موضوع عفاف و حجاب و توانمندسازی و ساماندهی مشارکت فعالان در جهت ارتقای کیفیت ترویج و تبیین حجاب و عفاف و دستیابی به الگوی مشارکت اخلاق اجتماعی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان، فعالان، پژوهشگران، محققان، سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها)، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، تشکل‌های دینی و مذهبی و خیران فعال در این حوزه می‌توانند حداکثر تا اول بهمن‌ماه سال جاری طرح‌های خود را در چهار سرفصل فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی (کارآفرینی) و فراغتی در قالب‌های هنری، تبیینی، رسانه و فضای مجازی، فناورانه (تولید نرم‌افزار و پلتفرم) به دبیرخانه رویداد در لینک ثبت‌نام به آدرس: /http://poll.whc.ir  و یا به آدرس تهران، بولوار کشاورز، خیابان نادری، خیابان حجت دوست، پلاک ۵۶ مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران ارسال کنند.
از طرح‌های برگزیده علاوه بر اهدای تندیس، لوح سپاس و حمایت مادی و معنوی به عنوان مدل اجرایی مؤثر در زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های حوزه عفاف و حجاب بهره‌برداری خواهد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه