با رفتن من فرانسه پسرفت کرد

زلاتان:

با رفتن من فرانسه پسرفت کرد


زلاتان ابراهیموویچ، ستاره باتجربه سوئدی، مدعی شده از زمانی که PSG را ترک کرده، لیگ فرانسه با وجود ستاره‌هایی نظیر امباپه، مسی و نیمار در مسیر سراشیبی قرار گرفته است. بزرگ‌ترین فوتبالیست تاریخ سوئد، در سال 2012 به پروژه ناصر الخلیفی اضافه شد و به عنوان یک ستاره، رهبری باشگاه پاری سن ژرمن را در درون مستطیل سبز به عهده گرفت.
در طول این سال‌ها، ابراهیموویچ در مجموع 122 بازی خود توانست 113 گل به ثمر برساند و 11 بار عنوان قهرمانی را با این تیم بدست آورد.او حالا پس از گذشت 6 سال از ترک فرانسه، در مصاحبه‌ای عنوان کرد این لیگ نسبت به زمانی که خودش در آن بازی می‌کرده دچار افت شده و چهره‌هایی نظیر امباپه، مسی و نیمار هم نتوانسته‌اند آن اعتبار سابق را به این لیگ برگردانند.
زلاتان در گفت‌وگو با Canal Plus گفت:«از زمانی که فرانسه را ترک کردم همه چیز پسرفت کرده است. در این کشور دیگر سوژه‌ای برای صحبت کردن وجود ندارد. فرانسه به من نیاز دارد ولی من به فرانسه نیازی ندارم. حتی اگر در آن لیگ امباپه، مسی و نیمار باشند باز به آن‌ها کمکی نخواهد کرد؛ چون آ‌ن‌ها خدا را کم دارند».
در ادامه از زلاتان درباره زمان بازنشستگی‌اش پرسیده شد که او این اتفاق را به صراحت رد کرد و گفت:«من قصد بازنشسته شدن ندارم. به میادین برمی‌گردم و به هیچ وجه تسلیم نمی شوم».
با وجود اظهارات زلاتان، باشگاه PSG با مثلث آتشینی که در خط حمله خود دارد، کاملاً بی رحمانه پیش می‌رود و ابراهیموویچ نیز در حال طی کردن دوران ریکاوری پس از عمل جراحی است و حدس و گمان‌ها درباره زمان بازگشت او به میادین، حداقل به ماه ژانویه موکول شده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه