تأمین ارزاق عمومی زائران در ۵۰۰ نقطه پیرامون حرم

فرماندار مشهد خبر داد

تأمین ارزاق عمومی زائران در ۵۰۰ نقطه پیرامون حرم

فرماندار مشهد گفت: در راستای خدمت به زائران، تأمین ارزاق عمومی طی روزهای پایانی صفر در ۵۰۰ نقطه از اطراف حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است.


به گزارش خبرگزاری مهر، محسن داوری در نشست تخصصی فعالان گردشگری مشهد با رویکرد معرفی طرح میهمان امام رضا(ع)، ادب حضور و تبیین شاخص‌های عفاف و حجاب در مراکز گردشگری اظهار کرد: حضور جدی مدیران و فعالان حوزه گردشگری نشان‌دهنده عشق و مودت خادمان امام رضا(ع) به اهل بیت(ع) است.
فرماندار مشهد با اشاره به همت و تلاش فعالان حوزه گردشگری برای خدمت به زائران ادامه داد: مشهد را به واسطه آیین‌ها و مراسم‌‌های روزهای پایانی ماه صفر می‌شناسند.
وی با بیان اینکه امام رضا(ع) فلسفه وجودی این شهر است، تصریح کرد: بنا داریم امسال متفاوت از سال‌های گذشته، به زائران خدمت کنیم؛ تأمین ارزاق عمومی طی روزهای پایانی صفر در ۵۰۰ نقطه از اطراف حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است.
داوری با بیان اینکه در مسیر پایانه مسافربری تا حرم مطهر رضوی ۱۴هزار مترمربع موکب خدمت‌رسانی به زائران ایجاد خواهد شد، اظهار کرد: امیدوارم در روزهای پایان صفر آن‌گونه که شایسته است به زائران خدمت کنیم.
سیدجواد موسوی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی هم با اشاره به طرح میهمان امام رضا(ع) اظهار کرد: در این طرح فضایی فراهم شده تا از ظرفیت خالی هتل‌ها برای اسکان زائران استفاده شود. وی ادامه داد: نوروز امسال با سونامی سفر مواجه شدیم و حجم زائران به میزانی بود که ظرفیت اماکن اقامتی تکمیل شد و با کمک فرمانداری و ستاد خدمات سفر استان و شهرستان از دیگر ظرفیت‌ها برای اسکان زائران استفاده شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه