همه باید برای بازگرداندن سرمایه اجتماعی نظام تلاش کنیم

همه باید برای بازگرداندن سرمایه اجتماعی نظام تلاش کنیم


​​​​​​​استاندار خراسان رضوی گفت: مهم‌ترین دارایی نظام اسلامی، سرمایه اجتماعی است که این روزها آسیب دیده و باید تلاش کنیم آن را برگردانیم. فرماندهان رده‌های قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت هفته دولت با استاندار خراسان رضوی دیدار کردند.
سردار مرتضوی، فرماندار قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه(ع) در ابتدای این دیدار، اظهار کرد: امروز با تمام توان برای خدمت به دولت و مردم احساس وظیفه می‌کنیم و امیدواریم با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های استان، بتوانیم در پیشرفت امور، خراسان رضوی را به‌عنوان الگویی برای سایر استان‌ها مطرح کنیم.
استاندار خراسان رضوی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهید رجایی و باهنر گفت: از ویژگی‌های شاخص شهدای دولت، اخلاصِ در عمل، مدیریت جهادی و خدمت‌رسانی است که این ویژگی‌ها می‌تواند الگویی برای تمام مدیران باشد.
نظری بیان کرد: امروز نیاز به حمایت‌های جدی تمام مجموعه‌ها داریم و از درکی که در سطوح مختلف سپاه وجود دارد قدردانی می‌کنیم.
وی با اشاره به اولویت‌های استانداری خراسان رضوی افزود: مهم‌ترین دارایی نظام اسلامی، سرمایه اجتماعی است که این روزها آسیب دیده و باید تلاش کنیم آن را برگردانیم. ترمیم سرمایه اجتماعی راهی به‌جز خدمت و کاهش معضلات مردم ندارد. در این مسیر هم دو اولویت تعریف کرده‌ایم، یکی در حوزه زیرساخت‌ها و دیگری مسئله معیشت و اقتصاد. وی ادامه داد: ما قبول مسئولیت کردیم تا به حوزه‌ها و پروژه‌هایی که بر زمین مانده است ورود کنیم. برای کاهش مشکلات اقتصادی مردم، باید جریان اقتصادی در استان ایجاد کنیم و این کار هم نیاز به زیرساخت‌های لازم دارد.
استاندار خراسان رضوی افزود: باید از تمام ظرفیت‌های استانی در راستای توسعه زیرساخت‌ها، ترمیم سرمایه اجتماعی و پیشبرد اهداف دولت استفاده کنیم. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه