با هواداران به کورس قهرمانی برمی‌گردیم

مهدی عبدی، مهاجم پرسپولیس در گفت‌و‌گو با قدس:

با هواداران به کورس قهرمانی برمی‌گردیم

حمیدرضا عرب

پرسپولیس در وضعیتی است که دیگر نباید امتیاز از دست بدهد و فرصت سوزی دربازی‌های آتی بی شک برای این تیم گران تمام خواهد شد.

 یحیی گل‌محمدی وشاگردانش اما عزم خود را جزم کرده‌اند از این پس امتیازی را از دست ندهند. عبدی که در این فصل هم عصای دست یحیی گل محمدی است، با انگیزه متفاوتی گام به لیگ بیست و یکم گذاشته است. او می‌خواهد گل‌های بیشتری درترکیب پرسپولیس به ثمر برساند.

پرسپولیس دراین فصل شروع خوبی نداشت و شرایط به سود این تیم پیش نمی‌رود. چه زمان می‌شود به بازگشت پرسپولیس امیدوار بود؟
بازگشت پرسپولیس را به کورس قهرمانی قطعی بدانید. به هواداران تیمم اعلام می‌کنم ما مدعی قهرمانی خواهیم شد. می‌دانیم که هواداران نگران هستند، اما بدانید که ما نگران‌تر از همه شما هستیم و تلاش می‌کنیم پرسپولیس به آن جایگاهی که مد نظر شماست برسد. ما تیم بزرگی هستیم و تا الان هم قدری بدشانسی آوردیم که برای هرتیمی این اتفاقات رخ می‌‌دهد.

بازگشت هواداران را در بازگشت خودتان چه اندازه مؤثرمی‌دانی؟
ببینید رقابت هرفصل درلیگ برتر سخت‌تر می‌شود وساده نیست تیمی پنج بار پشت سرهم قهرمان شود. ما نشان دادیم می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و دستاوردهای مهمی بدست آوریم. درسال‌های اخیر مابهترین تیم ایران بودیم. چه در رقابت‌های داخلی، چه دررقابت‌های خارجی. اما در دو سال اخیر خیلی دوست داشتیم با هواداران‌مان جشن قهرمانی بگیریم که این امکان فراهم نشده‌ است. ما بی صبرانه منتظرملاقات هواداران درورزشگاه آزادی هستیم. بازی ما با صنعت نفت آبادان با تماشاگر است و این خبرخوبی برای ماست. شک نکنید که پاسخ این حضور را خواهیم داد. ما برای رسیدن به قهرمانی ششم به حضور تماشاگران به خصوص دربازی‌های خانگی نیازداریم.

امروز با صنعت نفت آبادان بازی دارید. تقابل با این تیم آبادانی چه نتیجه‌ای برای شما دربرخواهد داشت؟

ما به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم واعتقاد داریم همه تیم‌های لیگ برتر می‌توانند برای ما دردسرساز شوند. صنعت نفت تیم خوب و ریشه‌داری است اما کادر فنی ما شناخت کاملی از این تیم دارند و نقاط قوت و ضعف این تیم را برای ما به خوبی آنالیز و گوشزد کرده‌اند. می‌دانیم که مقابل آن‌ها چگونه بازی کنیم و به پیروزی برسیم. در حضور هوادارانمان هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم و قطعاً به پیروزی می‌رسیم و خودمان را به صدر جدول نزدیک‌تر خواهیم کرد.

ممکن است این فصل مدعی آقای گلی باشی؟
هدفم دردرجه اول موفقیت تیم است اما درگوشه ذهنم به این مهم هم فکر می‌کنم. هیچ چیز برای یک فوتبالیست دور از دسترس نیست اگر برایش تلاش کند و زحمت بکشد. در پرسپولیس همه با هم برای موفقیت و پیروزی تلاش می‌کنیم. فرقی ندارد چه کسی گل زند. حالا من چون مهاجم هستم توپ ها به من ختم می‌شود و من وظیفه دارد زحمات همه را به ثمر برسانم

برچسب ها :

پرسپولیس

قهرمانی

ارسال دیدگاه