یک بام و دو هوا در اردوگاه سرخ‌ها

صدری تا چه زمانی حمایت می‌کند؟

یک بام و دو هوا در اردوگاه سرخ‌ها

مجید صدری که این روزها به دلیل بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم به دلیل شکایت گابریل کالدرون به شدت از سوی هواداران این باشگاه تحت فشار است، با حضور در یک برنامه تلویزیونی از رفع این مسئله در آینده نزدیک خبر داد!
صدری همزمان با طرح این موضوع حمایت سنگینی از یحیی گل محمدی به عمل آورد و مدعی شد ما تا لحظه آخر کنار گل محمدی خواهیم ایستاد.
وی برای جلب حمایت شاگردان گل محمدی، وعده پرداخت مطالبات آن‌ها را داد و تأکید کرد تا قبل از بازی امروز پرسپولیس مقابل نفت آبادان بخشی از دستمزد آن ها به حسابشان واریز خواهد شد تا به این ترتیب آن‌ها در آستانه اتمام دوران سرپرستی وی همه چیز به نفع او تمام شود، اما اظهارات یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی برابر صنعت نفت آبادان خلاف این گفته بود، به گونه ای که گل محمدی کاملاً برخلاف صدری از شرایط حاکم بر باشگاه پرسپولیس گلایه کرد و مدعی شد وزیر ورزش و جوانان باید هر چه زودتر تکلیف باشگاه را روشن کند.
البته ممکن است گل محمدی بابت خروج از فشار نتایح اخیر تیمش این جملات را به کار برده باشد تا به نوعی از نبود مدیریت دائمی در باشگاه پرسپولیس به عنوان پوشش عملکرد فنی تیم خود استفاده کند، اما با رجوع به پرداخت‌های صورت گرفته می‌توان اوضاع این باشگاه از بابت مسائل مالی را در حد ایده‌آل توصیف کرد.با این حال هنوز روابط یحیی و صدری به صورت رسمی وارد جنجال نشده است، اما به نظر می‌آید در صورت تداوم روند ناامید کننده تیم پرسپولیس آرامش امروز جای خود را به تنش های داخلی بدهد.
با وجود این، مدیر روابط عمومی پرسپولیس با رد هرگونه اختلافی میان کادر مدیریتی و فنی مدعی شد سیاست باشگاه حمایت از یحیی گل محمدی خواهد بود و طبیعتاً این اتفاق تا پایان فصل ادامه خواهد داشت. اما خبرهای پشت پرده حکایت از شرایطی خلاف این ادعا را دارد. باید کمی منتظر ماند تا بازی‌های حساس پرسپولیس فرا برسد و آن وقت قضاوت کرد که صدری همچنان پشت سر گل محمدی خواهد ایستاد یا نه؟

برچسب ها :
ارسال دیدگاه