برگزار ی چهارشنبه‌های قرآنی در بجنورد

برگزار ی چهارشنبه‌های قرآنی در بجنورد

معاون فرهنگی و تبلیغاتی ستاد نماز جمعه خراسان شمالی از برگزاری چهارشنبه‌های قرآنی با مشارکت مردم و فعالان قرآنی خبر داد.
امید ایزانلو در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه یکی از اهداف چهارشنبه‌های قرآنی استعدادیابی بین نسل جدید است، اظهار کرد: با توجه به اینکه محفل قرآنی متمرکزی در مرکز استان وجود نداشت، چهارشنبه‌های قرآنی با مشارکت مردم و فعالان قرآنی آغاز به کار کرد و یکی از اهداف این محفل استعدادیابی بین نسل جدید است.
وی با بیان اینکه تاکنون سه جلسه از این محفل برگزار شده است، افزود: در این محفل قاریان استانی به تلاوت آیات کلام‌الله مجید می‌پردازند و تفسیر موضوعی قرآن نیز با حضور اساتید استانی برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و تبلیغاتی ستاد نماز جمعه خراسان شمالی با تأکید بر اهمیت حضور نسل جوان در این محفل، تصریح کرد: متأسفانه شاهد کمرنگ شدن فعالیت قاریان نسل جدید هستیم و یکی از اهداف این محفل شناسایی ظرفیت‌های انسانی در این حوزه است.
ایزانلو با بیان اینکه محفل چهارشنبه‌های قرآنی در محل حسینیه شهدا واقع در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، اضافه کرد: این محفل همزمان با نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود که در برخی از این جلسه‌ها نماینده ولی فقیه نیز حضور دارد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه