استقلال چشم بازار را کور کرد

یامگا و ژستد دور از شرایط آرمانی

استقلال چشم بازار را کور کرد

سینا حسینی

کسب چهارمین تساوی متوالی آبی‌ها در لیگ برتر نشان داد تیم استقلال به تساوی عادت کرده، اتفاقی که می‌تواند تبعات ناخوشایندی برای مجیدی به دنبال داشته باشد.
مجیدی خودش بهتر از هر کسی می‌داند در فوتبال به بازی زیبا امتیاز نمی دهند، بلکه موفقیت در گرو کسب پیروزی و کسب نتیجه است، دقیقاً همان عنصری که تیم مجیدی از رسیدن به آن ناکام مانده و اگر با همین روال پیش برود، قطعاً جایگاه او روی نیمکت استقلال متزلزل خواهد شد.
خریدهای مجیدی تاکنون هیچ کمکی به موفقیت وی نداشته اند، شروع توفانی کوین یامگا دوام چندانی نداشت و این بازیکن در حال حاضر جزو ضعیف‌ترین بازیکنان استقلال به شمار می‌رود، عملکرد ناامیدکننده رودی ژستد نیز دغدغه های هواداران را دو چندان کرده تا مشخص شود با وجود مانور ویژه کادر فنی استقلال روی پروسه جذب بازیکنان، آن‌ها خریدهای مقبولی تا به حالا نبودند و اگر با همین رویه کار ادامه پیدا کند، باید شاهد افزایش انتقادها از عملکرد آن‌ها باشیم، همان اتفاقی که در حال حاضر نشانه هایی از آن در اظهارنظر برخی پیشکسوتان مشاهده می‌شود.
البته خریدهای دیگر مجیدی نیز چندان موفق ظاهر نشدند، روند عملکرد بازیکنانی نظیر امین قاسمی نژاد، جعفر سلمانی و بازیکنان تازه وارد استقلال نیز تا به اینجای کار به کمک سرمربی آبی‌ها نیامده تا در آستانه دربی یک بحران بزرگ برای او در ترکیب استقلال به وجود آید و فشارها از این ناحیه نسبت به مجیدی دو چندان شود.
به نظر می‌رسد اگر همین روند در ترکیب تیم مجیدی تداوم پیدا کند، روزهای ناآرام بسیاری در انتظار سرمربی استقلال است تا خیلی زود رؤیایی حضور او روی نیمکت استقلال تمام شود و بحث تغییر و تحول جدی شود.

برچسب ها :

استقلال

فوتبال

ارسال دیدگاه