پدیده و عادت زشت نبردن

پایان هفته هفتم لیگ برتر

پدیده و عادت زشت نبردن

هفته هفتم لیگ برتر با ناکامی دوباره پدیده در خانه و ادامه سقوط استقلال در جدول حتی بدون بازی پایان یافت. دو تیم پدیده و فجرسپاسی در مشهد به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پدیده این بازی را خیلی خوب آغاز کرد. آن‌ها در همان پنج دقیقه ابتدایی، سه موقعیت گلزنی را خلق کردند ولی درخشش ایمان صادقی مانع از گلزنی آن‌ها شد. در دقایق پایانی نیمه نخست نیز این بار صادقی مرتکب اشتباه شد ولی بازیکنان مشهدی قدر موقعیت بدست آمده را ندانستند.در نیمه دوم نیز پدیده تیم برتر میدان بود. آن‌ها موقعیت های نصف و نیمه ای را روی دروازه خلق کردند که در مهم‌ترین آن‌ها، ایمان صادقی توانست ضربه احسان حسینی را مهار کند. در ثانیه های پایانی بازی، نزدیک بود که فجر روی تنها موقعیت جدی خود به گل برسد که شوت ملایی را میلاد فراهانی با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرد.تیم میثاقیان برای ادامه راه به نظر به شوکی جدی نیاز دارد چرا که با این روند امتیازدهی شاید خیلی زودتر از تصور همگان غزل خداحافظی را با لیگ برتر بخواند و تنها سهمیه شرق کشور بسوزد.
  دیروز تیم آلومینیوم اراک در چهارمین بازی خانگی خود به دنبال کسب چهارمین پیروزی بود و برای رسیدن به این هدف، حریفی به نام ذوب آهن را مقابل خود داشت؛ تیمی که به صورت یک در میان، بازی های خود را برده و باخته و این هفته نوبت پیروزی اش بود.
شاگردان تارتار که در خارج از خانه موفق نشان داده بودند، برای رسیدن به چهارمین برد فصل کار بسیار دشواری برابر تیمی داشتند که در خانه تا کنون نباخته بود. دو تیم در نیمه اول، بازی پایاپایی انجام دادند و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند. نیمه دوم با برتری نسبی تیم آلومینیوم همراه بود و شاگردان خطیبی به دنبال باز کردن دروازه تیم میهمان بودند. حملات دو تیم اما در این نیمه هم راه به جایی نبرد تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.این تساوی و یک امتیازی که آلومینیوم کسب کرد باعث شد تا استقلال یک پله دیگر هم در جدول پایین بیاید. در آخرین بازی هفته هم دو تیم فولاد و تراکتور به مصاف هم رفتند که در این بازی به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند.

میثاقیان: اوضاع ناامیدکننده نیست!
اکبر میثاقیان، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر فجرسپاسی درباره روند ناامیدکننده شهرخودرو توضیح داد: اوضاع ناامید کننده نیست، زمان می‌برد اما تا هفته دهم و یازدهم شرایط خوبی را در جدول پیدا می‌کنیم. زمانی که من به تمرینات اضافه شدم، همین بازیکنان بودند. در این بازی هم موقعیت زیادی داشتیم و بازیکنان هم تمام تلاششان را کردند و من از عملکردشان راضی‌ام. هر روز بهتر می شویم و نباید زیاد نگران باشیم. من قول نمی‌دهم اما سیاه‌جامگان را نگه داشتم، پدیده را لیگ یکی کردم و با ابومسلم به فینال جام حذفی رسیدم. می‌خواهم دوران فوتبالی‌ام را در شهرم تمام کنم و چون ابومسلم نیست، با همین تیم این کار را می‌کنم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه