نبرد با پرسپولیس خیلی چسبید

گتوزو با اشاره به سفر به ایران:

نبرد با پرسپولیس خیلی چسبید

روز 7 آذرماه سال 92 بود که تیم منتخب ستارگان پرسپولیس در یک دیدار به یادماندنی مقابل تیم ستارگان میلان در ورزشگاه آزادی قرار گرفت.

.در آن مسابقه که به نوعی دیدار خداحافظی مهدوی‌کیا از میادین فوتبال بود اتفاقات جالبی رقم خورد و ستاره‌های سرشناسی چون پائولو مالدینی، جنارو گتوزو،سباستین روسی،فرانکو باره‌سی،زوانیمیر بوبان، ابراهیم با،دانیل ماسارو و ...در ورزشگاه آزادی مقابل نزدیک به 80 هزار تماشاگر به میدان رفتند.خبرگزاری فارس در این باره با گتوزو مصاحبه کرده است که در ادامه می‌خوانید.
 یکی از خاطرات فراموش نشدنی من در قاره آسیا سفر به کشور شما(ایران) بر می‌گردد. جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و بازی مقابل 80 هزار تماشاگر بی‌نظیر بود. در تورهای مختلفی به همراه ستاره‌های آث‌میلان حاضر شدیم ولی آن دیدار خیلی به ما چسبید. به خصوص که توانستیم مقابل آن همه تماشاگر پیروز شویم.
  بازیکن شماره 6 حریف(کریم باقری) فوق‌العاده بازی می‌کرد. 
بر خلاف بقیه ستاره‌های پرسپولیس که اضافه وزن داشتند و آماده نبودند ولی او خیلی آماده بود. در یک صحنه با هم برخورد کردیم که من بدجوری زمین خوردم و شانس آوردم در آنجا آسیب ندیدم. 
  واقعاً باید از مردم ایران و میهمان نوازی‌شان تشکر کنم. از بدو ورود به فرودگاه تا پایان آن سفر قدردانی کنم؛ چون ما حتی نمی‌توانستیم به اتوبوس حاضر در فرودگاه برسیم. عبور از  بین طرفداران ایرانی کار خیلی سختی بود ولی آن شب جزو خاطرات خوب ما بود. ستاره‌های میلان همیشه از آن دیدار به عنوان یک خاطره خوب یاد می‌کنند و خاطره خوبی برای کل اعضای تیم رقم خورد.
  نسبت به سرمربی جدید تیم شما اطلاعات و شناختی ندارم اما کارلوس کی‌روش را می‌شناختم، او مربی خوبی بود و حتی بازی های تیم شما مقابل اسپانیا در جام جهانی را تماشا کردم. ایران در آن دیدار بازی خوبی به نمایش گذاشت و حتی اسپانیا را به دردسر انداخت اما از تیم و مربی فعلی شناختی ندارم. 

ارسال دیدگاه