ژنرال خلع می‌شود؟

تشکیل کارگروه فنی برای بررسی عملکرد قلعه نویی

ژنرال خلع می‌شود؟

رضا جونقانی

وضعیت گل گهر در لیگ بیست و یکم مطلوب نیست و این باشگاه سیرجانی مطابق با انتظارات پیش نرفته است. هزینه‌ای که برای این باشگاه شده بسیار چشمگیر و قابل توجه است و به قول مدیران گل گهر نتایج باید طوری رقم بخورد که مدعی بودن دراین باشگاه کاملاً احساس شود.

 گل گهر حتی نتوانست میانگین 2 امتیاز را بدست آورد و این موضوع بسیار ناامید کننده است. این موضوع اکنون به یک نگرانی بزرگ برای محمد اسفندیارپور، مدیرعامل باشگاه سیرجانی تبدیل شده است. اسفندیارپور که آرزوهای بزرگی با باشگاه گل‌گهر دارد، بی‌آنکه ملاحظه کاری داشته باشد درباره نارضایتی‌اش با خبرنگار قدس صحبت کرده است. او می‌گوید: «من نگاه تخریبی ندارم و همیشه حمایت کردم. وظیفه خودم می‌دانم که چنین سیاستی را اعمال کنم. حتی به مربیان تیم گفتم یک بازیکن خارجی دیگر جذب کنید تا نتایج بهتری رقم بخورد. بدون رودربایستی باید به شما بگویم من از نتایجی که تا امروز رقم خورده هرگز راضی نیستم. این تیم مطابق با انتظارات ما پیش نرفته است. 
به اعتقاد من باید به سمت و سویی حرکت کنیم که هواداران ما احساس خوشایندی داشته باشند و یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ بیست و یکم باشیم».
اظهارات اسفندیارپور کاملاً گویای آن چیزی است که زیرپوست باشگاه گل‌گهر می‌گذرد. حتی یک کمیته فنی تشکیل شده تا نتایج این تیم مورد ارزیابی قرار بگیرد. این بدان معناست که افرادی در باشگاه گل گهر سیرجان گرد هم خواهند آمد تا نتایجی که امیرقلعه نویی رقم زده را مورد تحلیل قرار دهند. 
اگر درنهایت جمع بندی‌ها به سمتی برود که نتایج مورد تأیید باشد، قلعه نویی می‌تواند به ادامه بقا در باشگاه سیرجانی امیدوار باشد، اما غیراز این، احتمال هرگونه تصمیمی از سوی مدیرعامل باشگاه سیرجانی وجود دارد.

برچسب ها :

قلعه نویی

ارسال دیدگاه