اعترافات بنِت دستمایه استهزای روزنامه‌نگار ایرانی

گزارش کوتاه

اعترافات بنِت دستمایه استهزای روزنامه‌نگار ایرانی

یک روزنامه‌نگار در کانال شخصی خود با اشاره به اعترافات تلخ اخیر سران رژیم‌صهیونیستی نوشت:

سه ماه پیش (۵ شهریور) وقتی نخست وزیر رژیم اسرائیل به دیدار بایدن رفت، «باراک راوید» خبرنگار یهودی«آکسیوس» نوشت: بنت در این دیدار، راهبرد «مرگ با هزار زخم» را برای مقابله با ایران ارائه کرده است.
محمد ایمانی می‌افزاید: حرف‌های آن‌روز بنت، «آرزو» و «لاف گزاف» بود. اما حرف‌هایی که امروز زده، «خبر قطعی» و  دردناک است: «ایرانی‌ ها در حالی که با امنیت در تهران نشسته بودند، اسرائیل را با موشک محاصره کردند. آن‌ها ما را از راه دور آزار می‌دهند و آسیب می‌‌‎زنند».
به نوشته این نویسنده کیهان، البته جزئیات برخی دردها و سوزش‌ها گفتنی نیست. او رویش نشده بگوید سلسله انفجارها و آتش‌سوزی در مراکز نظامی و صنعتی اسرائیل -از تل آویو تا نهاریا و حیفا و نزدیکی‌های دیمونا- عادی نیست. او نتوانست از نفوذ به اندرونی وزیر جنگ اسرائیل، جاسوسی چندساله گونن سگو وزیر انرژی و زیرساخت‌های این رژیم برای ایران، حملات سایبری گسترده، عملیات ترکیبی و دنباله‌دار «عصای موسی»، تقویت بی‌سابقه سامانه موشکی و پهپادی مقاومت و رسیدن سلاح به کرانه باختری و قدس حرفی بزند.
این روزنامه‌نگار در پایان به یک اعتراف دیگر سران رژیم صهیونیستی اشاره کرده و نوشته است: نتانیاهو به تازگی در کنست، با رگ‌های متورم به بنت گفت: «ایران به‌خوبی می‌‌داند ما ضعیف هستیم. به شهرک‌ها و کشتی ما حمله کرد؛ اما هیچ پاسخی ندید. این یعنی ایران، ضعف شما را شناسایی کرده و پیشروی می‌کند».

ارسال دیدگاه