نساجی در مشهد میزبان حریفان؟

پدیده در تهران تمرین می‌کند

نساجی در مشهد میزبان حریفان؟

حمیدرضاعرب

اتفاق‌های عجیب و نادر در این فصل لیگ برتر گویا تمامی ندارند. بعد از اینکه استادیوم آزادی اجازه بازی به سرخ‌ها را نداد حالا شنیده می‌شود باشگاه نساجی که این فصل به دلیل بازسازی استادیوم خانگی باید در شهرهای دیگر میزبان باشد، درخواست داده تا در مشهد بازی‌های خانگی‌اش را برگزار کند. بعد از دیدار هفته ششم لیگ برتر و تقابل نساجی و پیکان در زمین شهدای ساری، ساکت الهامی به مدیران باشگاه نساجی تأکید کرد که دیگر او تیمش را در زمین ساری به میدان نمی‌فرستد و تا زمان آماده‎‌شدن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، مدیران باشگاه به فکر تأمین زمین مسابقه در شهر دیگری باشند، چرا که زمین چمن شهدای ساری فاقد کیفیت لازم است.

حالا برای هفته هشتم شاگردان ساکت الهامی باید مقابل پدیده در مسابقه‌ای خانگی به میدان بروند، رایزنی مدیران نساجی برای تأمین ورزشگاه در تهران نتیجه‌بخش نبود تا آن‌ها یک تصمیم عجیب و جالب‌توجه را بگیرند.
ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی در نامه‌ای به سازمان لیگ خبر از میزبانی تیمش در مشهد و ورزشگاه امام رضا(ع) داد. با این وصف، اگر شورای تأمین استان خراسان موافقت کند، در اتفاقی عجیب و جالب‌توجه نساجی در هفته هشتم در مشهد از پدیده میزبانی خواهد کرد! اتفاقی کم‌سابقه در فوتبال ایران. بدون‌تردید کیفیت مناسب چمن ورزشگاه امام رضا(ع) می‌تواند به سبک فوتبالی نساجی کمک کند و باید دید در این ورزشگاه شاگردان الهامی چه نمایشی را از خود مقابل حریف مشهدی خواهند گذاشت.حیدری ،دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی ضمن تأیید این خبر گفت: «نامه به دست ما رسیده و ما برای کسب تکلیف از اداره کل ورزش و جوانان و همچنین شورای تأمین استان نامه را ارجاع داده و منتظر تصمیم هستیم. وی این اقدام نساجی را با توجه به نداشتن زمین خانگی قانونی دانست و گفت مشکلی از این بابت وجود ندارد فقط نظر شورای تأمین استان برای پذیرش این درخواست تعیین کننده است».
تأسفبار اینکه پدیده با توجه به چالش هایی که برای خودش به وجود آورد در اقدامی عجیب تمریناتش را به تهران برده و حالا برای برگزاری مسابقه یکشنبه هفته آینده مقابل نساجی دوباره باید به مشهد سفر کند و این‌بار در قامت تیم میهمان مقابل نساجی به میدان برود!

برچسب ها :

ورزش

فوتبال

ارسال دیدگاه