عسگری: نامه داوران به رئیس جمهور جعلی است

عسگری: نامه داوران به رئیس جمهور جعلی است

کارشناس داوری فوتبال کشور گفت: نامه‌ای که در قالب نامه داوران به رئیس جمهور تنظیم شده جعلی و ساختگی است و حتی قواعد اولیه نامه‌نویسی گروهی در آن رعایت نشده است.
حسین عسگری در گفت‌وگو با فارس، در خصوص نامه‌ای که گفته می‌شود توسط داوران برای ورود  VAR به رئیس‌جمهور نوشته شده است اظهار داشت: اگر کسی متن این نامه را درست بخواند از اول تا آخر آن کذب محض و جعلی است. متأسفانه افشاریان در حال عوام‌فریبی است و با این کارها فرار رو به جلو می‌کند.
وی افزود: واقعا نمی‌دانم چه بگویم ولی آیا رئیس‌جمهور آنقدر فرصت دارد که سراغ VAR و ورود آن برود؟ رئیس‌جمهور کشور مشغله‌های بسیار زیادی دارد اما با یک نامه ساختگی می‌خواهند فضا را به سمت و سویی ببرند که اشتباهات داوری در هفته گذشته به چشم نیاید.
کارشناس داوری فوتبال کشور گفت: حداقل اگر می‌خواهند یک نامه ساختگی درست کنند قواعدش را رعایت کنند و تنظیم آن را به کسی بدهند که بداند تاریخچه VAR چیست. عسگری ادامه داد:در آسیا 47 کشور عضو کنفدراسیون هستند که فقط 7 الی 8 کشور از این سیستم پیشرفته استفاده می‌کنند. چگونه با وقاحت می‌گویید اکثر کشورهای دنیا VAR دارند؟
وی خاطرنشان کرد: افشاریان 8 ماه است به کمیته داوران آمده اما هنوز این کمیته تشکیل نشده است. قانون می‌گوید کمیته باید رئیس، نایب رئیس و چند عضو داشته باشد اما نه کمیته‌ای وجود دارد و نه عضوی. چند ماه پیش هم در این مورد صحبت کردم ولی آقایان ترش کردند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه