رونالدینیو؛در سراشیبی انحطاط

رونالدینیو؛در سراشیبی انحطاط

رونالدینیو ستاره بی‌همتای فوتبال جهان که لقب شاعر فوتبال را هم داشت این روزها در قهقهرای حاشیه‌ها سیر می‌کند. حالا به جای پخش تصاویر شعبده‌های برزیلی دندان خرگوشی باید منتظر خبرهای زندانی شدن او به دلایل مختلف باشیم.او پس از پایان فوتبالش دیگر هیچ گاه به روزهای خوب قبل برنگشت و مدام درگیر حاشیه‌های مختلف بود. حالا خبر آمده ستاره برزیلی سابق بارسلونا ممکن است یک بار دیگر راهی زندان شود.رونالدینیو نزدیک به دو سال پیش 6 ماه در آسونسیون پایتخت پاراگوئه زندانی بود. 
دلیل زندانی شدن او و برادرش استفاده از پاسپورت تقلبی بود و مدت‌ها تلاش شد تا او از زندان آزاد شود. طبق ادعای دیلی میل، پریسلیا کوئلیو نامزد سابق رونالدینیو از وی شکایت کرده و مدعی شده است که رونالدینیو به وی مبلغی را بدهکار است. او تنها یک هفته دیگر برای پرداخت بدهی خود زمان دارد در غیر این صورت باید راهی زندان شود. برونو مدرادو، وکیل کوئیلو، گفته است که مهاجم سابق ۴۱ ساله حق درخواست تجدید نظر ندارد زیرا پرداخت نفقه موقت ۱۷۷۰۰ دلار  در ماه قبلاً توافق شده بود و رونالدینیو شروع به پرداخت آن کرده است. رونالدینیو مدتی است در قطر آفتابی شده و اتفاقا در مراسمی که با حضور جیانی اینفنتینو رئیس فیفا، شیخ جووان آل ثانی وزیر ورزش قطر و جمعی از  بازیکنان سابق ملی پوش در دوحه قطر به انجام رسید کنار اتوئو دیده شد.
وکیل پریسیلا ضمن تأکید بر این نکته اضافه کرد که در انتظار پاسخ به موقع رونالدینیو هستند چرا که دوست ندارند در نهایت او زندانی شود. باید دید واکنش اسطوره فوتبال برزیل چه خواهد بود. این تحولات  مجموعه جدیدی از مسائل حقوقی را برای دریافت کننده توپ طلای ۲۰۰۵ رقم می‌زند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه