باید جذاب‌تر پیروز شویم

علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با قدس:

باید جذاب‌تر پیروز شویم

دروازه‌بان پرسپولیس ترجیح می‌دهد به جز مصاحبه‌های کوتاهی که پس از بازی انجام می‌دهد، دیگر در رسانه‌ها حاضر نشود اما او در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار قدس درباره آنچه دربازی با ملوان گذشت صحبت کرد. 


بیرو درباره 3 امتیازی که بدست آمد، گفت:« برد شیرینی بود. البته شاید هواداران از نحوه بازی ما راضی نباشند. اما برد مهم است که ما بدست آوردیم. قبول دارم که باید بهتر بازی کنیم اما اگر وضعیت زمین ورزشگاه را دیده باشید، با من و دیگر بازیکنان هم عقیده می‌شوید که شرایط مساعد نبود. 
با این حال باید از تک تک بچه‌ها تشکر کرد دراین بازی زحمت کشیدند. بازی درانزلی دشوار است. آن‌ها تیم دونده‌ای هستند و پرتلاش کار می‌کنند. به نظر من جایگاه ملوان این جای جدول نیست. تیم خوبی دارند. امیدوارم شرایط ملوان روز به روز بهترشود».
بیرانوند درباره صحنه مهم این بازی که بین او و مؤمنی رخ داد، این توضیح را داد:« نباید زیاد درباره آن صحنه حرف زد. حرف را همه داوران به زبان آوردند و گفتند که پنالتی نبود. من با چند کارشناس هم صحبت کردم. آن‌ها گفتند پنالتی نبود. البته نیازی هم به صحبت نبود چون من می‌دانستم زمانی که از دروازه خروج کردم دارم چه کاری انجام می‌دهم. ششدانگ بودم و حواسم به بازیکن حریف بود. هیچ خطایی از طرف من رخ نداد. آن قدر تجربه دارم که درچنین شرایطی بدنم را چه طور مقابل بازیکن حریف قرار بدهم». بیرانوند درباره آینده پرسپولیس گفت: «ما باید به امتیازگیری ادامه دهیم. فوتبال زیبا هم هدف ماست اما ازهمه مهم‌تر بردن است که باید دروجود بارورشود. 
من آینده خوشی را درانتظار فوتبال پرسپولیس می‌بینم. تیم ما به زودی بازی‌های جذاب‌تری به نمایش می‌گذارد».
وی راجع به این ادعا که خواستار تعویض لوکادیا پیش از گل بود؟ توضیح داد: نه یکی دیگر از این بازیکنان بود که مصدوم بود و من گفتم کاش او را تعویض کنید و 10 نفره هستیم. اما بنده خدا 100 دقیقه بازی کرد و بعد از بازی هم به او گفتم واقعاً ازت راضی نبودم.
گلر تیم ملی در خصوص مصدومیتش اظهار کرد: به نظرم یک ذره شلوغش می‌کنید. من نمی‌دانم کمر بیرانوند چه مشکلی دارد؟ یک ذره فیله دماغم گرفتگی دارد اما خیالتان راحت، خوبم و با تمام قوا به جام جهانی خواهیم رفت و ان‌شاءالله مردم را خوشحال کنیم.

خبرنگار: حمیدرضا عرب

برچسب ها :
ارسال دیدگاه