PDF

پیگیری رفع مشکلات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بیرجند

پیگیری رفع مشکلات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بیرجند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: رفع مشکلات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بیرجند در دستور کار قرار دارد و باید با ارائه راهکارهای مناسب به‌ صورت موقت مشکل نگهداری از این ورزشگاه در استان حل شود.


به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید محمدرضا طالبی افزود: پیگیری برای حل اساسی و ریشه‌ای مشکلات این طرح ورزشی در سطح ملی، گام بعدی است که باید با جدیت دنبال شود.
وی تصریح کرد: باید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بیرجند به ‌ویژه چمن این مکان ورزشی، به‌ خوبی نگهداری شود تا بتوانیم از آن در برگزاری مسابقات ورزشی استفاده کنیم.
وی درباره تأمین برق فشار قوی برای روشنایی مسیر و پیست موتورسواری مجموعه ورزشگاه غدیر گفت: تأمین برق این مجموعه ورزشی نیازمند ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است که از طریق رایزنی با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان پیگیری خواهد شد.
سید محمدرضا طالبی افزود: اجرای شبکه فیبر نوری برای تأمین اینترنت ورزشگاه غدیر بیرجند هم نیازمند ۷۰۰میلیون تومان اعتبار است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی درباره تکمیل خانه جوان بیرجند هم گفت: پیگیری‌ها برای تأمین اعتبار این طرح ورزشی در دور دوم سفر رئیس‌ جمهور انجام خواهد شد تا به سرانجام برسد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه