ویلای لواسان وثیقه تبلیغات محیطی

ویلای لواسان وثیقه تبلیغات محیطی

مجادله تبلیغات محیطی با قرارداد باشگاه استقلال و متعاقباً پرسپولیس به اتمام خواهد رسید. این توافق در روز قبل از دربی و سپس صبح پس از آن با دادن تضامین لازم از سوی تیم‌ استقلال به سرانجام رسید و گفته می‌شود کارگزار تبلیغاتی استقلال نیز در 24 ساعت گذشته مبلغ 6 میلیارد تومان به حساب سازمان لیگ بابت سهم این نهاد از برگزاری مسابقات را پرداخت کرده تا در اینباره به قول خود نیز عمل کرده باشد. این کارگزاری تبلیغات قرارداد منعقد شده با پرسپولیس را نیز شامل می‌شود و بیش از 30 مسابقه خانگی در ورزشگاه آزادی (با احتساب مسابقات جام حذفی) را در برخواهد گرفت. 
موضوع اصلی مسئله مربوط به تأمین وثیقه این عملیات بود که چالش بزرگی برای طرفین ایجاد کرده بود، ولی در نهایت یک وثیقه ملکی همه را قانع کرد تا این قرارداد به امضای نهایی برسد. وثیقه‌ای که به سازمان لیگ تحویل داده شده، سند یک ویلای گرانقیمت در لواسان است که نزدیک به 90 میلیارد تومان ارزش دارد و پشتوانه عملیات آگهی و افزایش درآمدهای دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران از تبلیغات محیطی لیگ برتر خواهد بود. در این طرح ورزشگاه آزادی به محل برگزاری و سازمان لیگ نیز به عنوان برگزار کننده نیز از تبلیغات محیطی و مبالغ جدید آن بهره مند می‌شوند؛ ضمن اینکه بازی‌های خارج خانه استقلال و پرسپولیس و سایر تیم های لیگ برتر، رقابت‌هایی است که سازمان لیگ می‌تواند از آن‌ها برای درآمدزایی بیشتر استفاده کند.
صد البته با توجه به حساسیت‌ و پیچیدگی موضوع آگهی و عملیات مالی و سفارش دهندگان و نحوه وصول پول و ... این پروژه خالی از عیب و ایراد نخواهد بود، اما اگر درآمدهای مدنظر برای تیم‌‎ها حتی به مبلغی حدود نصف آنچه وعده داده شده، حاصل شود، می‌شود گفت موفقیت بزرگی برای مدیران باشگاهی فوتبال ایران به خصوص مصطفی آجورلو بوده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه