سردار سلامی: بسیج تشکل بدون مرز است

بسیج

سردار سلامی: بسیج تشکل بدون مرز است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود همه تحریم‌ها، لبنان را با ارسال کشتی‌های نفت از فروپاشی اقتصادی نجات داده و پول نفت را هم می‌گیریم و کسی فکر نکند این نفت‌ها رایگان ارسال می‌شود. به گزارش ایرنا سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در نشست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در مشهد با بیان اینکه دشمن می‌خواهد کشتی‌های سوخت ارسالی ما را بزند اما نمی‌تواند، افزود: همین موجب چرخش آمریکا شده و آن‌ها برخلاف راهبرد خود حتی اجازه می‌دهند از مصر، اردن و سوریه در محاصره و تحریم نیز گاز و برق به لبنان ارسال شود تا ایران پیروز این میدان نشود.
وی ادامه داد: اساس جنگ دشمن از لحظه تولد انقلاب تاکنون جلوگیری از شکل‌گیری یک مدل موفق بر اساس اندیشه اسلامی بوده است چون می‌دانند این مدل قابلیت تکرار دارد.
بسیج و ظهور آن نشانه‌ای از اعجاز ذهنی رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) است که با ژرف‌اندیشی و نگرشی ملکوتی، همان‌گونه که خدا به ابراهیم بت‌شکن قابلیت رؤیت ملکوت را بخشید خدای متعال به حضرت امام(ره) این نگاه ملکوتی را داد تا بتواند به یک شاهکار بزرگ در سپهر انقلاب اسلامی دست بزند.
سردار سلامی افزود: بسیج تشکلی است که تفکر و روحیه و اندیشه انقلابی، دینی و اسلامی و شاکله جهاد و سعادت این جامعه را در خود متبلور می‌سازد، یک تشکل بی‌انتها، بدون بُعد و با خاصیت نهایت‌ناپذیری و بدون مرز و بی‌حصار است، در افقی پهناور حرکت می‌کند و به همه جا نور می‌افشاند.

ارسال دیدگاه