همه بازی‌ها برای ما فینال است  

مهرداد محمدی، گلزن استقلال در گفت‌وگو با قدس: 

 همه بازی‌ها برای ما فینال است  

مهاجم استقلال در بازی با شمس آذر دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند. گرچه گل سوم آبی‌ها که توسط محمد حسین مرادمند به ثمر رسید نقشی کلیدی در پیروزی آبی‌ها داشت اما به هر حال دبل مهرداد محمدی در این میدان نشان داد جواد نکونام می‌تواند روی این بازیکن در بازی‌های آتی حساب بیشتری باز کند. 


محمدی درحالی اکنون بیشترین گل را در استقلال به نام خود ثبت کرده که تا پیش از این گوستاوو بلانکو موفق شده بود با گلزنی‌های پی‌در پی تبدیل به مرد اول تیمش در خط حمله شود اما حالا مهرداد محمدی است که بیشترین تعداد گل را در استقلال به ثمر رسانده است و آمادگی این بازیکن در هفته‌های پایانی می‌تواند یک خبر خوشایند برای نکونام باشد تا استقلال با اتکا به این بازیکنان آماده در موقعیت مطلوبی که در صدر جدول قرار دارد،‌ همچنان حفظ شود.
مهرداد محمدی از به ثمر رساندن دو گل در جریان بازی با شمس آذر خوشحال است. او دراین باره گفته:« خدا را شکر که دوباره برای استقلال گل زدم. به این گل‌ها نیاز داشتم. امیدوارم تا پایان لیگ گلزنی من ادامه داشته باشد».
محمدی درباره اینکه تاکنون 6 بار موفق به گلزنی برای استقلال شده و اکنون بهترین گلزن استقلال محسوب می‌شود نیز این توضیحات را ارائه کرده است:« خدا را شکر. در درجه اول موفقیت استقلال اهمیت دارد و دردرجات بعدی گلزنی من. همان طور که گفتم امیدوارم تا پایان لیگ گلزنی من تداوم داشته باشد تا بتوانم به استقلال کمک بیشتری کنم. هدف ما ماندن در صدر جدول است و امیدوارم این موقعیت را به خوبی حفظ کنیم».
مهاجم استقلال درباره بازی‌های سختی که استقلال پیش رو دارد نیز این جملات را به زبان آورده است:« بازی‌های سختی داریم. هر بازی مانند یک فینال است. بازی به بازی کار ما سخت‌تر می‌شود. دو هفته دیگر باید با تراکتور بازی کنیم. وظیفه داریم خودمان را به خوبی آماده و مهیای این بازی کنیم. امیدوارم بهترین نتایج برای استقلال رقم بخورد».
محمدی در مورد افت خودش در مقطعی از فصل هم می گوید:«به هر حال برای هر بازیکنی چنین مسائلی پیش می‌آید . ضمن اینکه به دلیل تعطیلی چندباره لیگ از نظر بدنی دچار مشکل شدم که تلاش کردم خودم را دوباره به تیم برسانم و آقا جواد به من اعتماد دوباره کردند».

خبرنگار: حمیدرضاعرب

برچسب ها :
ارسال دیدگاه