بی‌حجابی، ابزار استعمار اجنبی مخالف دین است

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم تشییع شهدای حجاب و دفاع مقدس

بی‌حجابی، ابزار استعمار اجنبی مخالف دین است


​​​​​​​نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی  با‌بیان اینکه بی‌حجابی ابزار استعمار اجنبی مخالف دین است، گفت: بر خلاف ۴۰ سال پیش که دشمن با تانک و توپ علیه ما به میدان جنگ آمد، امروز چون از انجام هر‌نوع حرکت نظامی در برابر غیورمردان سپاه و ارتش ما عاجز است، موی پریشان زن و دختر بی‌حجاب را ابزار مبارزه خود علیه ما قرار داده است.
آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در مراسم تشییع پیکر شهدای امنیت؛ شهید محمدرسول دوست‌محمدی و شهید مسلم جاویدی مهر و همچنین دو شهید دفاع مقدس؛ شهید سید ابراهیم رفیعی و شهید مصطفی براتی که از میدان شریعتی مشهد به سمت حرم رضوی برگزار شد، با بیان اینکه امروز دو تن از شهدای تازه تفحص‌ شده دفاع مقدس هم به استقبال این دو شهید امنیت آمده‌اند، اظهار کرد: ۸۵ سال پیش در مسجد جامع گوهرشاد، مردان غیور و دلاور برای حفظ عفت و حجاب نوامیس خود، در مقابل یک مزدور دیکتاتور و دین‌ستیز؛ رضاخان ملعون به پا خاستند و مظلومانه در مسجد گوهرشاد به شهادت رسیدند و دفن شدند. حال این دو شهید امنیت هم پس از ۸۵ سال به آن شهدا پیوستند. پس از ۸۵ سال هنوز هم مبارزه با بی‌حجابی و ایثارگری برای حفظ عفت ادامه دارد و شهدای این عرصه در حال افزوده شدن، هستند.
آیت‌الله علم‌الهدی خاطرنشان کرد: استکبار و کفر جهانی خیال می‌کند این مردمی که هشت سال در جنگ تحمیلی ایستادگی کردند، به سادگی از دستاوردهای دفاع مقدس دست بر می‌دارند، در حالی که امروز انقلاب اسلامی پرقدرت‌تر از روز اول شده است و نسل چهارم، پای دستاوردهای دفاع مقدس ایستاده است.
امام جمعه مشهدو عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه انجام نهی از منکر شرایط و روش خود را دارد، گفت: هنگامی که در برابر منکری قرار می‌گیریم، باید توجه کنیم نهی از منکر ما باید طوری انجام شود که منکر را براندازی کند و عامل انجام آن را به ترک وادارد. طبیعتاً باید این کار را با محبت انجام داد؛ اما این مرحله‌ اول نهی از منکر بی‌حجابی است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه