خبری از ریخت و پاش نیست

تصمیم مشترک  مالکان استقلال و پرسپولیس

خبری از ریخت و پاش نیست

 با واگذاری مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی حالا هواداران دو باشگاه منتظر شروع یارگیری هستند تا متوجه پلن اقتصادی آبی و قرمز شوند که آیا در فصل نقل و انتقالات پیش رو آن‌ها دغدغه های فصل قبل در خصوص محدودیت برای هزینه کرد را دارند یا اینکه بدون مشکل نسبت به خرید ستاره‌های جدید یا تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل هزینه خواهند کرد. 


برخلاف هواداران که هنوز نمی‌دانند ماجرا از چه قرار است بازیکنان دو تیم از هم اکنون عزم خود را جزم کردند تا به نوعی در جریان مذاکرات، دست بالا را بگیرند تا ضرر و زیان‌های فصول قبل را به بهانه خصوصی شدن دو باشگاه جبران کنند. به همین واسطه پیشنهادهای عجیب و غریبی روی میز مدیران عامل هر دو باشگاه قرار گرفته که سبب حیرت مدیران و مالکان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس شده است.
نکته تأمل برانگیز اینجاست که مدیر برنامه‌های بازیکنان نیز با دامن زدن به این موضوع و راه‌اندازی جنگ روانی تلاش بیش از اندازه‌ای را به خرج دادند تا شاید در این مسیر رقم بازیکنان را افزایش دهند و پورسانت بیشتری به جیب بزنند، اما با تصمیم مالکان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نه تنها این تلاش نتیجه نخواهد داد، بلکه بازیکنانی که دندان گردی کنند با عواقب سختی رو به رو خواهند شد.
گفته می‌شود مالکان دو باشگاه به‌صراحت آب پاکی را روی دست مدیران عامل دو باشگاه ریختند که خبری از ریخت و پاش و قراردادهای نجومی نیست بلکه هر بازیکنی بر اساس ارزش واقعی خود قیمت‌گذاری خواهد شد و اگر کسی فکر می کند باشگاه‌های دیگر حاضرند پول بیشتری به آن‌ها پرداخت کنند می‌تواند روند مذاکرات با این دو باشگاه را قطع کند.
از ساختمان باشگاه استقلال خبر می‌رسد برخی بازیکنان استقلال در اقدامی دور از انتظار در گفت وگوهای مقدماتی خود با مدیران این باشگاه پیشنهادی سه برابری نسبت به رقم قرارداد فصل گذشته خود ارائه کردند تا به نوعی رقم‌های کسر شده از قراردادشان در دوران مدیریت علی خطیر  جبران شود، اما مدیران استقلال نه تنها زیر بار این موضوع نرفتند بلکه تأکید کردند رشد رقم قرارداد باید در حد عرف باشد.
مالکان باشگاه پرسپولیس هم مشابه چنین برخوردی را با بازیکنان خود داشتند تا مشخص شود مالکان هر دو باشگاه خیال ریخت و پاش فضایی در نقل و انتقالات را ندارند. با این حال بازیکنی نظیر علی بیرانوند زیر بار این موضوع نرفت و با پیش کشیدن موضوع فسخ قراردادش دوباره همان بازی قبل را تکرار کرد، اما سرخ ها زیر بار نمی‌روند.

خبرنگار: سینا حسینی

برچسب ها :
ارسال دیدگاه