برگزاری نخستین جام فوتبال رمضان ویژه نوجوانان

برگزاری نخستین جام فوتبال رمضان ویژه نوجوانان


مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار مسابقات جام رمضان فوتبال در مشهد برای رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.
سیدخلیل موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص مسابقات جام رمضان در خراسان رضوی اظهار کرد: جشنواره جام رمضان خراسان رضوی برای رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال برای نخستین بار برگزار می‌شود که ۲۴ تیم از مشهد و ۱۲ تیم از شهرستان‌ها در آن حضور دارند.
وی افزود: جشنواره جام رمضان از این هفته آغاز می‌شود چون نمی‌خواهیم بازی‌ها به صورت فشرده برگزار شود، بنابراین کمی زودتر از ماه مبارک رمضان شروع خواهیم کرد تا بتوانیم همزمان با عید فطر اختتامیه آن را برگزار کنیم.
موسوی گفت: علاوه بر آن، در جشنواره جام رمضان از کارت‌ سبز استفاده می‌کنیم، امتیازی که تیم‌ها و طرفدارانشان با دریافت کارت سبز کسب می‌کنند بدون در نظر گرفتن امتیازات آن‌ها، می‌تواند تیم را به دور بعدی بازی‌ها ببرد.
مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: تمام تلاش ما این است الگوهای رفتاری که بازیکنان در این رده سنی آن‌ها را می‌بینند، در مسیر بازی جوانمردانه قرار دهیم. قطعاً با کمک والدین و مربیان این مهم رخ خواهد داد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه