مشارکت در انتخابات ضریب نفوذ قدرت ایران را افزایش می‌دهد

رئیس دفتر عقیدتی- سیاسی فرمانده کل قوا:

مشارکت در انتخابات ضریب نفوذ قدرت ایران را افزایش می‌دهد

رئیس دفتر عقیدتی- سیاسی فرمانده کل قوا گفت: اقتدار و انسجام داخلی که با شرکت در انتخابات بدست خواهد آمد، سبب افزایش قدرت ما در منطقه خواهد شد و می‌تواند ضریب نفوذ ما را بیشتر کند.


به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام علی سعیدی در همایش بصیرتی نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در مشهد افزود: ما متغیرهایی را در عرصه داخل، منطقه و بین‌الملل مشاهده می‌کنیم که اگر به‌درستی برای مردم بیان شود و ملت ما متوجه اهمیت آن‌ها شوند، برای حضور در انتخابات لحظه‌‎شماری خواهند کرد. مجلس قوی که با پشتوانه مردم سر کار خواهد آمد، می‌تواند به روند حرکت قوی دولت کمک کند.
وی گفت: چهار نوع رأی دادن داریم «رأی براساس احساس»، «رأی براساس انفعال و لجبازی»، «رأی براساس تأیید صلاحیت‌ها، نه شایستگی‌ها» و «رأی براساس تعقل و شایستگی» این چهار نوع رأیی است که با آن مواجه هستیم و مردم باید براساس تعقل و شایستگی انتخاب کنند.
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین نیز اظهار کرد: دشمن، اراده و ارادت ملت را هدف قرار داده است و باید «امام شناسی»، «دشمن شناسی» و «وحدت و تقریب» را در دستور کار خود قرار دهیم.
سردار حسین معروفی با بیان اینکه وحدت، تولید قدرت برای نظام و انقلاب است، افزود: دشمن به دنبال انشقاق قومی و مذهبی است. اهل سنت دوستدار و محب نظام، کشور و انقلاب بوده و با وهابیت و سلفیت متفاوت است و باید این تفاوت را برای دیگران تشریح کرد و جلو سوءاستفاده‌ها را گرفت.
وی با اشاره به اینکه امروز شهید سلیمانی یک فرصت برای نظام است، افزود: دشمن به دنبال زدن یک شخصیت تراز ایران اسلامی بود تا فراموش شود؛ اما شهادت ایشان، دل‌ها را زنده کرد و ۲۵ میلیون نفر در تشییع پیکر وی شرکت کردند و اگر پیکر شهید سلیمانی به سایر استان‌ها می‌رفت، رقم بسیار بالاتر بود.
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: شهید سلیمانی محصول نظام، انقلاب و محصول تربیت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است. به  دنبال تکثیر حاج قاسم سلیمانی هستیم و باید حاج قاسم‌ها برای این کشور ساخته شوند. وقتی رهبر معظم انقلاب، حاج قاسم سلیمانی را «مکتب» اعلام کرده‌اند، نباید فقط خاطره این شهید والامقام بیان شود بلکه باید نظام‌های این مکتب تولید شود و براساس آن کار کرد.
معروفی یکی از نظام‌های مکتب فکری شهید سلیمانی را نظام ولایی بیان کرد و افزود: نظام ولایی حاج قاسم، ولایت‌باوری است و باید ببینیم چه چیزی مدنظر ولی فقیه است و مطابق با آن عمل کنیم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه