برگزاری نمایشگاه‌های «فلسطین سرزمین پایداری» در 51 کتابخانه وابسته به آستان قدس رضوی

برگزاری نمایشگاه‌های «فلسطین سرزمین پایداری» در 51 کتابخانه وابسته به آستان قدس رضوی

51 کتابخانه وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد و دیگر شهرها، در راستای حمایت از جنبش طوفان الاقصی و مردم مظلوم غزه، به برگزاری نمایشگاه کتاب، پوستر و عکس با نام «فلسطین، سرزمین پایداری» اقدام کردند. 


به گزارش آستان‌نیوز، نمایشگاه‌های مذکور با محوریت شناخت مراجعه‌کنندگان با تاریخ فلسطین و رژیم غاصب صهیونیستی و آشنایی با ریشه‌های اختلاف و همچنین جنایت‌هایی که صهیونیست‌های غاصب بر مردم مظلوم این سرزمین روا داشته‌اند، در قالب پوستر، عکس و کتاب برگزار شده است. 
بیانیه‌ها و فتواهای حمایت از مقاومت اسلامی در لبنان، زندگی و مبارزات شهید سیدعباس موسوی، سید عزیز، دایره‌المعارف فلسطین، دانش‌نامه فلسطین، حزب‌الله در سوریه، جمهوری اسلامی و تحولات فلسطین، جبهه مقاومت فلسطین، حقایق قرآنی پیرامون مسئله فلسطین، پایداری فلسطین از نگاه تاریخ و سرزمین، فلسطین و صهیونیسم، پیروزی مقاومت، هویت و فرهنگ پیروزی، پرونده اسرائیل و صهیونیسم سیاسی از جمله منابع چاپی است که در برگزاری نمایشگاه‌ها در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است. 
از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر سال جاری (15 مهر) علیه رژیم غاصب صهیونیستی، حماس ۲۲۴ نفر را به اسارت گرفته است و بیش از هزار و 400 اسرائیلی از جمله ۳۰۹ نظامی کشته شده‌اند. تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه همچنان برای بیست و دومین روز متوالی ادامه دارد؛ تجاوزی که تاکنون به شهادت 7هزار و 326 نفر از جمله بیش از 3هزار کودک، هزار و 709 زن و ۳۹۷ سالمند منجر شده و به مجروحیت 18هزار و 484 نفر و مفقود بودن حدود 2هزار نفر انجامیده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه