گردهمایی موکب‌داران اربعین در حمایت از طوفان ‌الاقصی

گردهمایی موکب‌داران اربعین در حمایت از طوفان ‌الاقصی

گردهمایی موکب‌داران اربعین در حمایت از طوفان ‌الاقصی و انزجار از صهیونیست‌های کودک‌کش در حرم مطهر رضوی برگزار شد.


به گزارش آستان‌نیوز؛ سردار احمدی، رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان خراسان رضوی در این گردهمایی که ظهر دیروز در محل ایوان مقصوره مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه تمام قدرت رژیم صهیونیست توخالی و پوشالی است، عنوان کرد: تجمع موکب‌داران در حرم مطهر امام رضا(ع) و تمام کشور این پیام را دارد که حضور در قدس نزدیک است. 
وی گفت: در گوش تمام دنیا خوانده‌اند که اسرائیل قدرت برتر است، اما با تمام شبکه اطلاعاتی این رژیم کودک‌کش نشان داد تمام قدرت این رژیم توخالی و پوشالی است. 
سردار احمدی افزود: تمام این بمباران و نسل‌کشی برای این است که افکار جهانیان را از عملیات بزرگ گروه حماس دور کند زیرا همه دنیا متوجه شدند که تمام قدرت‌نمایی اسرائیل پوشالی بوده است. 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: با عملیات طوفان‌الاقصی هیمنه اسرائیلی‌ها در قدرت نظامی، اطلاعاتی و... شکسته شد و بزرگ‌ترین و شدیدترین ضربه را به آنان وارد کرد. 
سردار احمدی ادامه داد: این عملیات درس بسیار خوبی به همه داد؛ در واقع حماس با تمام ضعف و نیروی اندکی که داشت در مقابل قوی‌ترین ارتش که از تمام فناوری روز دنیا برخوردار بود و خود را قدرت برتر می‌دانست، پیروز شد در واقع درسی که باید از این اقدام بزرگ گرفت این است که هیچ‌ گاه نباید ناامید شد. 
وی خاطرنشان کرد: آمریکا، انگلیس و سایر قدرت‌های اروپایی در تلاش هستند از اضمحلال اسرائیل جلوگیری کنند. 
جواد شاد، مدیر حج و زیارت خراسان رضوی در این تجمع گفت: در شرایط حاضر همه دنیا متوجه جنایت‌های اسرائیل در فلسطین و غزه شده‌اند و حاضران در این جلسه هر کمکی که برای حمایت از مردم غزه لازم باشد انجام خواهند داد. 
شایان ذکر است در این تجمع حاضران با شعار مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق انزجار خود را از رژیم جعلی صهیونیستی نشان دادند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه