دوئل تبلیغات محیطی

مجیدی آتش جنگ را شعله ور کرد

دوئل تبلیغات محیطی

سینا حسینی

تنش لفظی میان مدیران استقلال و مسئولان سازمان لیگ به حدی اوج گرفته که سمیعی و درودگر با حضور در برنامه ورزش و مردم مناظره‌ای را به اجرا در آوردند تا زوایایی پنهان این پرونده جنجالی فاش شود.

صادق درودگر در این برنامه تلویزیونی مدعی شد هیچ اتفاق غیر قانونی خاصی رخ نداده بلکه این سازمان برابر مقررات و ضوابط صرفا مسئولیتی که به وی سپرده شده را اجرا کرده و باشگاه دیگر حق اجرای تبلیغات محیطی خود را ندارند.
اما در آن طرف معاون حقوقی باشگاه استقلال با ارائه اسناد و مدارکی اعلام کرد سازمان لیگ کارشکنی کرده و به رغم اعلام آمادگی کارگزار استقلال برای ارائه ضمانت نامه‌های بانکی، سازمان لیگ از معرفی حساب خودداری کرده و نامه نگاری‌های استقلال را بی پاسخ گذاشته است.
نکته جالب اینجا بود که معاون حقوقی استقلال برای نخستین بار فاش کرد در جلسه کارگروه تبلیغات محیطی که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شده مسئولان سازمان لیگ قراردادهای این باشگاه با شرکت‌های تبلیغاتی را دریافت کرده و پس از آن جلسه این سازمان با رقبای این شرکت‌ها وارد مذاکره شده و با آن‌ها توافق کرده تا به نوعی فرصت طلبی کنند در حالی که طبق اعلام بهاروند در آن زمان تنها 32 میلیارد تومان قرارداد مالی امضا شده بود که هیچ خبری از یکی از اپراتورهای تلفن همراه نبود اما در اوج ناباوری سازمان لیگ با شرکت رقیب اسپانسر استقلال وارد مذاکره شد و تبلیغات محیطی را به صورت انحصاری به آن‌ها واگذار کرده است.
صادق درودگر با رد این ادعا اعلام کرد استقلال هیچ قراردادی با اپراتورهای تلفن همراه امضا نکرده و ادعا کرد اعضای هیئت‌مدیره شرکت مذکور به وی اعلام کردند ما قراردادی با استقلال نداریم و اگر استقلالی‌ها راست می‌گویند قراردادهای خود را به ما ارائه دهند.

مجیدی: آقایان دنبال لجبازی با استقلال هستند
فرهاد مجیدی درباره این مناظره گفت:‌ جالب است آقای درودگر از آبروی باشگاه‌ها در آسیا می‌گویند اما یادشان رفته که همین سه ماه قبل تیم استقلال مجبور شد با الهلال در ورزشگاه آزادی بازی نکند. آیا آن موقع کسی نگران هواداران استقلال نبود؟
آقای درودگر می‌گوید که الهلال با چهار قهرمانی پرافتخارترین تیم آسیاست. خب معلوم است با این میزان از لیاقت؛ الهلال باید قهرمان بشود. مجیدی درباره بحث تبلیغات محیطی و موضوع محرومیت بازیکنان خارجی تیم استقلال در بازی با گل گهر تاکید کرد: این آقایان بدانند که تبلیغات محیطی تازه گام اول ماست. قدم بعدی حق محتوای تصویری باشگاه استقلال است. 
برداشت من از مناظره امروز و صحبت‌های روزهای گذشته این است که آقایان دنبال لجبازی با استقلال هستند. آقایان حرفه‌ای پاسخ بدهند که حق پخش تلویزیونی چه شد؟ 
حالا شنیده می‌شود وزیر ورزش و جوانان قرار است ظرف روزهای آینده جلسه فوق‌العاده‌ای را در این خصوص تشکیل دهد و تصمیم‌گیری نهایی را در این ارتباط انجام دهد چون برابر اسناد موجود نهادهای نظارتی و قضایی به تازگی اجازه صدور ضمانت نامه بانکی را صادر کردند.

برچسب ها :

استقلال

دوئل

ارسال دیدگاه