داستان زندگی بانوی صبر و شجاعت

انتشار کتاب «عقیله» توسط به‌نشر

داستان زندگی بانوی صبر و شجاعت

کتاب «عقیله» نوشته «الهام امین» جدیدترین اثر انتشارات به‌نشـر با موضوع داستان زندگی بانوی صبــر و استـقامت، حضرت زینـب کبری «علیهاالسلام» در راه است.
دکتر محمد حسین رجبـی دوانی، مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام برای این کتاب مقدمه ارزشمندی نوشته که در بخشـی از آن آمده است: «در کتــاب حاضر، خـطاب‌ها به حضرت زینب(س) است، گویی خواننده خود را در محضر آن بانوی عظیم‌الشأن می‌بیند و می‌یابد و به عنوان ارادتمنـدی شیفته و والـه از سـویی حیران و شگـفت‌زده این همه عظمـت، از سـویی دیگر با سـرور خویش سـخن می‌گـوید و در برابر این معجزه آفرینـش سر تعظـیم فرو مـی‌آورد.  نویسنده ارجمند با بیان فرازهای مهم از زندگی آن حضرت، چیزی را فرو نگذاشته و در حقیقت یک دوره از نقش آفرینی‌های وجود مقدس حضرت زینب کبری(س) را در مقاطع گوناگون تاریخی با قلمی شیوا و هنرمندانه و ذوقی قابل تحسین برای خوانندگان گرامی بازگو کرده‌اند». 
این کتاب همزمان با ولادت بانوی مهر و عاطفه ، حضرت زینب(س) روانه بازارنشر می‌شود.گفتنی است  کتاب «عقیله»، داستان زندگی بانوی صبر و شجاعت حضرت زینب (س) امروز در مراسمی با حضور حجت الاسلام مجتبی الهی خراسانی (منتقد و پژوهشگر علوم اسلامی) و نویسنده کتاب، دکتر الهام امین در مشهد مقدس، خیابان امام‌خمینی(ره)، روبه‌روی باغ ملی، فروشگاه مرکزی کتاب به‌نشر رونمایی می‌شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه