printlogo


آغاز همکاری شرکت شهاب خودرو و شرکت گواه در زمینه ساخت کاربری‌های خدماتی
مدیر عامل شرکت شهاب خودرو از آغاز همکاری مشترک میان این مجموعه و شرکت گواه در زمینه ساخت کاربری‌های خدماتی خبر داد.


مجید مدنی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی ایران‌خودرو دیزل، شرکت گواه و شرکت شهاب خودرو متعلق به آستان قدس رضوی برگزار شد، زمینه‌های همکاری مشترک در خصوص ساخت کاربری، مورد تبادل نظر و تفاهم قرار گرفت. این تفاهم‌نامه در راستای ارتقای دانش فنی شرکت شهاب خودرو و تأمین کاربری‌های خدماتی به امضا رسیده است.
وی تصریح کرد: شهاب خودرو هم از نظر دانش فنی و هم به لحاظ امکانات و تجهیزات، قابلیت تولید انواع کاربری‌های کمپرسی، مسقف فلزی، باری فلزی و بغل‌بازشو را برای کامیون‌های ۱۹۲۱ دارد. این شرکت همچنین امکان تولید کاربری کمپرسی برای کامیون ۲۶۲۴ و انواع کاربری برای کامیونت آرناپلاس شرکت ایران‌خودرو دیزل را داراست.
مدنی درباره تعهدات شرکت شهاب خودرو در این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: بدین منظور مقرر شده است این شرکت، کاربری‌های مورد نیاز برای مشتریان محصولات خود را تأمین کند تا افزون‌ بر بهبود کیفیت، رضایت مشتریان نیز حاصل شود. 
گفتنی است؛ شرکت شهاب خودرو در سال ۱۳۴۲ با رویکرد تولید اتوبوس‌های شهری و برون‌شهری تأسیس شد و در حال حاضر نیز تولید اتوبوس، ون برقی، خودروهای تجاری و کاربری‌های خاص را در دستور کار قرار داده است.