در شهرآورد کارهای غیرواجب انجام دادند!

اوسمار، سرمربی پرسپولیس: با یحیی شام خوردیم

در شهرآورد کارهای غیرواجب انجام دادند!


​​​​​​​اوسمار سرمربی تیم پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان درباره شرایط خود گفت: در واقع وارد ۱۰ بازی آخر لیگ شده‌ایم. فصل قبل در ۱۰ بازی آخر، ما صعود خوبی در لیگ برتر داشتیم و تمام تلاش خود  را می‌کنیم تا امسال نیز صعود خیلی خوبی در این بازی‌ها داشته باشیم. پیکان دو پیروزی خوب مقابل دو تیمی که خوب بازی می‌کردند بدست آورده و در نقل و انتقالات هم چند مهره را به خدمت گرفته است. پیکان در داخل محوطه جریمه خوب عمل می‌کند و ضربات سر خوبی می‌زند. 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: برای ما خیلی مهم است که بعد از شهرآورد یک بازی خوب انجام دهیم و بتوانیم سه امتیاز لازم برای ادامه فصل را کسب کنیم. این بازی، پنجمین و آخرین دیدار فشرده ماست و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم و تمام بازیکنان ما در شرایط ایده‌آل و صددرصدی خودشان باشند تا به نتیجه مطلوب برسیم.
او در ادامه درباره شهرآورد گفت: بازی صفر-صفر برای هر هواداری ناراحت‌کننده است و دوست ندارد. خیلی وقت در این بازی تلف شد؛ از کارهای پزشکی، تعویض‌ها، وی‌ای‌آر و کارهای غیرواجب که وقت زیادی تلف شد. ما مثل هواداران از نتیجه راضی نبودیم و برنامه داشتیم تا پیروز از زمین خارج شویم، اما نتوانستیم نتیجه مطلوب را بدست آوریم.
اوسمار خاطرنشان کرد: درسی که از شهرآورد گرفتیم این بود هر موقعیتی که گرفتیم همان لحظه استفاده کنیم و به موقعیت قبلی و بعدی هرگز فکر نکنیم.
سرمربی پرسپولیس درباره ارتباط با یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق این تیم پیش از شهرآورد گفت: یک شام دوستانه بود برای دو نفری که همدیگر را دوست دارند و با هم دوست هستند؛ خارج از محیط کاری می‌خواستیم همدیگر را ببینیم و صحبت کنیم. فقط یک دورهمی دوستانه بود‌.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه