فروغ نور تلاوت در آستان ولایت ؛ جزئیات محافل قرآنی حرم مطهر رضوی در ماه مبارک رمضان

فروغ نور تلاوت در آستان ولایت ؛ جزئیات محافل قرآنی حرم مطهر رضوی در ماه مبارک رمضان

همزمان با ماه مبارک رمضان، محافل قرآنی در ساعات مختلف شبانه‌روز با حضور زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.


به گزارش آستان‌نیوز، مراسم ترتیل‌خوانی ویژه ماه مبارک رمضان با حضور زائران و مجاوران روزانه در سه نوبت در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود. نخستین مراسم همه روزه پس از اقامه نماز صبح در رواق امام خمینی(ره) با حضور قاریان و حافظان برجسته آستان قدس رضوی برگزار و به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
دومین مراسم ترتیل‌خوانی کلام وحی نیز همه روزه از ساعت 10 تا 11 همراه با پخش از شبکه قرآن سیما از رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی میزبان زائران و مجاوران خواهد بود.
سومین مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم نیز همه روزه در ایوان مقصوره صحن گوهرشاد از ساعت 15:45 تا 17 برگزار می‌شود که به صورت همزمان از شبکه افق پخش می‌شود. 
کرسی تلاوت «ربیع القلوب» هر شب به جز شب‌های احیا از ساعت 20 تا 22 در ایوان مقصوره و در صورت برودت هوا در رواق دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد. 
برنامه تفسیر محوری «قرآن کتاب تبیین» با حضور آیت‌الله تحریری در 10شب اول ماه رمضان و آیت‌الله شب‌زنده‌دار در 20شب پایانی ماه مبارک رمضان از ساعت 20:30 تا 21:30 برگزار می‌شود. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه