کسب ۱۲ جایزه و لوح افتخار توسط به‌نشر در جشنواره‌های مختلف ملی و استانی

کسب ۱۲ جایزه و لوح افتخار توسط به‌نشر در جشنواره‌های مختلف ملی و استانی

انتشارات به‌نشر  در سال 1402، ۱۲ جایزه و لوح افتخار در جشنواره‌ها و محافل مختلف ادبی سطح کشور برای ۲۰ اثر در حوزه کودک، نوجوان و بزرگسال کسب کرد.


به گزارش آستان‌نیوز، به‌نشر در سال 1402 به دلیل تنوع کتاب‌های کودک، توجه به کیفیت چاپ آثار، توجه به سلیقه‌ها، نیازها، ترویج ارزش‌های انسانی اخلاقی و کتاب‌سازی مناسب موفق شده است عنوان ناشر برگزیده کتاب کودک دومین جشنواره «نشان هدهد سفید» را کسب کند. در این جشنواره کتاب «قصه ما مثل شد» نیز مدال هدهد سفید را دریافت کرد.
همچنین انتشارات به‌نشر به دلیل حجم بالا و تنوع آثار چاپی در حوزه رضوی که بیشترین اقبال از سوی مخاطبان را داشته‌اند به عنوان ناشر برگزیده دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی انتخاب شد و در جمع پنج ناشر برتر دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی قرار گرفت. 
کتاب‌های «آبی‌ها»، «من ضامن»، «اسب چوبی» و «بیدار شو» از جمله آثار انتشارات به‌نشر در حوزه رضوی هستند که در دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی برگزیده شدند که به قلم زنده‌یاد سعید تشکری، مصطفی خرامان، مجید راستی و مرضیه جوکار در حوزه سیره و سبک زندگی حضرت رضا(ع) نگارش شده‌اند.
کتاب‌های «من و آقای همسایه»، «زمین به من گفت چی گفت؟»، «بوی گل سوسن»، «فقط تو نیستی»، «مجموعه گفتارهای فقه رسانه و ارتباطات»، «شعرهای رودخانه»، «شهادت‌نامه حسین و شهیدان کربلا»، «قصه ما مثل شد»، «قصه یک پیراهن» و «سه‌گانه ماجرای دشت مرموز» از دیگر آثار انتشارات به‌نشر هستند که در سال جاری در جشنواره‌های بین‌المللی پژوهش فرهنگی، کتاب سلام، شهید حبیب غنی‌پور، شعر فجر، کتاب عاشورا، کتاب سال حوزه و کتاب سال جمهوری اسلامی برگزیده شده‌اند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه