انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت «تولید فناورانه کودهای شیمیایی»

انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت «تولید فناورانه کودهای شیمیایی»

با همکاری شرکت صنایع پیشرفته رضوی، شرکت کشاورزی رضوی و شرکت کیمیا صنعت رایمند، قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت «تولید فناورانه کودهای شیمیایی» به امضا رسید.


به گزارش آستان نیوز، رئیس هیئت مدیره شرکت کشاورزی رضوی در مراسم انعقاد این قرارداد گفت: امیدواریم با انعقاد این قرارداد اتفاق خوبی را در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب(مدّ ظلّه‌العالی) در حوزه دانش‌بنیان رقم بزنیم. در بخش‌های مختلف وزارتخانه‌ها، حاکمیت و نظام جمهوری اسلامی سعی شده با وجود مشکلات ناشی از تحریم‌ها، تهدیدها تبدیل به فرصت شوند. شرکت صنایع پیشرفته رضوی نیز در راستای تحقق این هدف، با دانشگاه‌ها، مؤسسات و نهادهای مختلف ارتباط برقرار کرده است.
اسدالهی افزود: تمهیداتی اندیشیده و تیم متشکل از شرکت‌های کشاورزی رضوی، صنایع پیشرفته رضوی و کیمیا صنعت رایمند تشکیل شده و در راستای توسعه محصولات کشاورزی آماده فعالیت است.
رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع پیشرفته رضوی نیز در ادامه این مراسم گفت: شرکت صنایع پیشرفته رضوی آماده دریافت ایده‌های نو و فناوری‌های جدید و همچنین حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است.
هادی نیل‌فروشان ادامه داد: شرکت صنایع پیشرفته رضوی در کشف و حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان و فناوران کشور، راهبردی اساسی مبنی بر رفع نیازها در زنجیره ارزش آستان قدس رضوی را سرلوحه امور خود قرار داده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه