بازدید نظامیان ۳۰ کشور از نمایشگاه دستاوردهای ارتش

بازدید نظامیان ۳۰ کشور از نمایشگاه دستاوردهای ارتش

وابستگان نظامی خارجی ۳۰ کشور، از دستاوردهای علمی، پژوهشی و دفاعی دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع) نیروی زمینی ارتش بازدید کردند.


به گزارش فارس، وابستگان نظامی خارجی ۳۰ کشور دوست و هم‌پیمان جمهوری اسلامی ایران با حضور در دانشگاه افسری امام علی(ع) با امیر سرتیپ دوم علی مهدوی فرمانده این دانشگاه دیدار و از دستاوردهای علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و دفاعی دانشجویان این دانشگاه بازدید کردند. در این بازدید «‌اسلاوومیر کولتون» رئیس انجمن وابستگان نظامی مقیم ایران به اهمیت و نقش فرماندهان و اساتید در دانشگاه افسری اشاره کرد و افزود: انجمن وابستگان نظامی در تهران به‌درستی آگاه است که چه بار سنگینی بر دوش اساتید نظامی، نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها وجود دارد تا افسران را در راستای انجام مأموریت‌های آینده آماده کنند. امیر سرتیپ دوم حسین امیدی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش نیز در جمع فرماندهان و وابستگان خارجی کشورهای دوست و همپیمان مقیم تهران در دانشگاه افسری امام علی(ع) گفت: ورزش روح شجاعت، 
از خود گذشتگی، مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را در انسان تقویت می‌کند. نگاه و پرداختن اصولی به ورزش، اثرات مثبت فراوانی در پرورش جسم و آرامش روح به همراه خواهد داشت. این بازدید به مناسبت سالروز مسابقات «سیزم» و به منظور ارتقای صلح و امنیت پایدار جهانی هرساله به میزبانی کشورهای مختلف دنیا برگزار می‌شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه