مدیریت میدانی رئیس‌جمهور در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

مدیریت میدانی رئیس‌جمهور در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

رئیس جمهور در بازدید از مناطق سیل‌زده بلوچستان، بر تسریع در روند امدادرسانی تأکید کرد و‌ گفت دولت با تمام توان در کنار سیل‌زدگان ‌خواهد بود.


​​​​​​​ به گزارش تسنیم، رئیس جمهور در بازدید میدانی از مناطق نگور، دشتیاری، کنارک و دیگر مناطق سیل‌زده بلوچستان، در جریان وضعیت مردم قرار گرفت. ‌وی در جمع مردم سیل‌زده، اظهار کرد: ‌اگر خانه‌ها درست ساخته نمی‌شد، تخریب گسترده و تلفات فراوان داشتیم باید تشکر کرد از افرادی که در این منطقه خانه‌ها را با نگاه مهندسی ساخته‌اند، خدا را شاکریم که مردم و خانه‌هایشان آسیب ندیدند. بهسازی جاده‌ها بسیار مهم است.  وزیر راه پیگیری کند تا بهسازی جاده‌ها انجام شود.
رئیس جمهور با بیان اینکه عمیقاً از رهبر معظم انقلاب تشکر می‌کنم، تصریح کرد: ‌به علت توجه دادن همه کشور به مسئله سیستان و بلوچستان چابهار و دشتیاری و وضعیتی که وجود دارد، نگاه معظم‌له به مردم و امدادرسانی‌ها مورد تأکید قرار گرفته است.
وی افزود: در این سفر با ستاد بحران تشکیل جلسه خواهیم داد تا بتوانیم نسبت به وضعیت سیلی که ایجاد شده و کارهایی که باید انجام شود، به‌ویژه در حوزه جاده‌ای و مشکلاتی که رخ داده و امدادرسانی‌ها تصمیم‌گیری کنیم.
رئیس جمهور ادامه داد: اگر درست به این مسئله توجه نشود، سیل آتی نگران‌کننده خواهد بود؛ بنابراین از نزدیک در منطقه حاضر شدم تا در کنار سایر مسئولان برای اجرای کار بهتر اقدام کنیم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه