غرس بیش از ۲۵ هزار نهال در اماکن سپاه استان خراسان رضوی

غرس بیش از ۲۵ هزار نهال در اماکن سپاه استان خراسان رضوی

همزمان با هفته درختکاری و در راستای طرح «کاشت یک میلیارد درخت» ۲ هزار اصله نهال در لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصر به همت فرماندهان و رزمندگان این یگان نظامی به مناسبت هفته درختکاری غرس شد.


به گزارش قدس خراسان، همزمان با هفته درختکاری و در راستای طرح «کاشت یک میلیارد درخت» بیش از ۲ هزار اصله نهال در لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصر با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام رضا(ع)، جانشین لشکر، قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیر کل منابع طبیعی استان، پایوران و برادران وظیفه غرس شد.
معاونت مهندسی سپاه امام رضا(ع) گفت: در راستای پویش هم‌عهدی سبز به یاد حاج قاسم سلیمانی و تأکید رهبر معظم انقلاب در راستای حمایت و همکاری با اداره کل جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در تحقق طرح «کاشت یک میلیارد درخت»، بیش از ۲ هزار اصله نهال مثمر و غیرمثمر در لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصر استان خراسان رضوی به همت فرماندهان و رزمندگان این یگان نظامی به مناسبت هفته درختکاری کاشته شد.
سرهنگ پاسدار مجید بیگی اضافه کرد: برابر ابلاغ فرماندهی معظم کل قوا و دستور فرماندهی کل سپاه تاکنون ۲۵ هزار اصله نهال در اماکن سپاه در خراسان رضوی کاشته شده که امیدواریم ان‌شاءالله بتوانیم به مطالبه معظم‌له و دستور سلسله مراتبی در سال جاری عمل کنیم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه