نیاز به نوسازی 40 درصد ناوگان حمل و نقل عمومی شیروان

نیاز به نوسازی 40 درصد ناوگان حمل و نقل عمومی شیروان

سرپرست سازمان حمل و نقل و مدیریت شهرداری شیروان گفت: ۴۰ درصد از مجموع ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرستان خراسان شمالی به دلیل عمر بالای ۱۰ سال، فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد.


مسعود جهاندیده در گفت‌وگو با ایرنا افزود: شهرداری برای بهبود وضعیت خدمات‌دهی به مردم، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را در دستور کار قرار داده است. امسال اتوبوسی به مبلغ ۸۵میلیارد ریال که قابلیت انتقال توان‌خواهان حرکتی را دارد و همچنین در راستای خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان، یک دستگاه ون ‌تاکسی به مبلغ ۳۵ میلیارد ریال خریداری شده است.
وی اظهار کرد: اکنون ۶ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر از لحاظ گرمایشی، سرمایشی، صندلی، سقف، کف و موتور نیاز به نوسازی دارد که هر اتوبوس ۱۰ میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت و این موضوع در دستور کار قرار گرفته است. پیگیری‌های لازم انجام شده تا برای سال جدید، ۶ دستگاه ون تاکسی به ناوگان حمل و نقل این شهر اضافه شود و مبلغی هم برای خرید واریز شده است.
جهاندیده در خصوص تجهیز ناوگان حمل و نقل این شهر به دستگاه کارتخوان عنوان کرد: نصب دستگاه کارتخوان این هفته انجام خواهد شد که در مرحله نخست 5هزار عدد کارتخوان خریداری و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز ناوگان به این دستگاه هزینه شده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه