تبیین جایگاه رسانه در پدافند غیرعامل برای مدیران و کارشناسان رسانه در آستان قدس رضوی

به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی انجام شد

تبیین جایگاه رسانه در پدافند غیرعامل برای مدیران و کارشناسان رسانه در آستان قدس رضوی

به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، همایش نقش پدافند غیرعامل در رسانه برگزار و اهمیت آن برای مدیران و کارشناسان رسانه واحدهای مختلف زیرمجموعه این آستان تبیین شد.


به گزارش آستان‌نیوز، در این همایش که با حضور سرپرست معاونت توسعه فرهنگی و اطلاع‌رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد، شرکت‌کنندگان درباره اهمیت مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در آستان قدس رضوی، از منظر رسانه‌ای، کارکردهای افکار عمومی و فعالیت‌هایی که باید در این زمینه انجام شود، تبادل نظر کردند.
محمد اسکندری، سرپرست معاونت توسعه فرهنگی و اطلاع‌رسانی سازمان پدافند غیرعامل کشور در این همایش گفت: با توجه به تصویب قانون پدافند غیرعامل، ضرورت ارتقای سواد مدیریت رسانه‌ای مدیران بسیار جدی‌تر شده و باید جدی‌تر از گذشته در این زمینه برنامه داشت. اسکندری افزود: در قانون، وظایف و مسئولیت‌های مختلفی برای بخش‌های مختلف کشور و همچنین بخش خصوصی در نظر گرفته شده و در نظام‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های عملیاتی که به تصویب پدافند غیرعامل رسیده نیز در بخش‌های مختلف به مأموریت‌های حوزه رسانه اشاره و شرح وظایفی برای دستگاه‌ها دیده شده است.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و جایگاه آستان قدس رضوی برای کل کشور و افکار عمومی، ضرورت برگزاری چنین همایشی احساس شد و با همکاری مرکز ارتباطات و رسانه آستان، در خدمت کارشناسان و مسئولان روابط عمومی بخش‌های مختلف آستان هستیم تا مبانی و دستورالعمل‌های مربوط مرور شود.
مدیر بحران و پدافند غیرعامل آستان قدس رضوی نیز در سخنانی اظهار کرد: در این همایش به تبیین اطلاع‌رسانی در پدافند غیرعامل در حوزه ارتباطات و رسانه خواهیم پرداخت تا با توجه به برنامه‌های شوم دشمنان، بتوانیم با ایفای نقش و انجام مأموریت‌های ویژه، نسبت به خنثی‌سازی این جنگ نرم که می‌تواند مخاطرات زیادی داشته باشد نقش‌آفرینی مؤثر داشته باشیم.برچسب ها :
ارسال دیدگاه