فراخوان بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی در سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن

فراخوان بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی در سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن

رئیس دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌های قرآنی جمهوری اسلامی ایران از انتشار فراخوان دعوت به بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی درسی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم خبر داد.


به گزارش ایرنا از ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فراخوانی از متقاضیان برای حضور در بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دعوت کرد.
در این فراخوان آمده است: بخش بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در نظر دارد غرفه‌های این بخش را برای استفاده افراد واجد شرایط در روزهای برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم (یکم تا چهاردهم فروردین ۱۴۰۳) واگذار کند، لذا متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌های قرآنی جمهوری اسلامی ایران مشخصات خود را تا تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در فرم مربوط درج کرده و سپس کد رهگیری دریافت شده از سایت را نزد خود نگه دارند.
در این فراخوان نرخ اجاره غرفه‌های این بخش، به ازای هر مترمربع یک میلیون و 500 هزار تومان مشخص شده است؛ آیین‌نامه این بخش متعاقباً اعلام می‌شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه