انقلاب اسلامی حاصل ۱۵۰ سال مبارزه فقهای شیعه است

انقلاب اسلامی حاصل ۱۵۰ سال مبارزه فقهای شیعه است

مدیر عامل مؤسسه آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره) گفت: انقلاب اسلامی حاصل ۱۵۰ سال مبارزه فقهای شیعه است. 


به گزارش آستان‌نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی احمدی، مدیرعامل مؤسسه آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و آرامگاه شهید مدرس(ره) در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم ولایتمدار شهرستان کاشمر اظهار کرد: آمریکای جنایتکار در این سال‌ها اقدامی نبوده که علیه جمهوری اسلامی ایران انجام نداده باشد.  ایستادگی در برابر ظلم از ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران است و ایران اسلامی تمامی معادلات دشمنان را به هم ریخت. 
حجت‌الاسلام والمسلمین احمدی با اشاره به اینکه امام راحل 
نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را مطرح کرد، بیان کرد: علمای بسیاری در طول تاریخ جان خود را برای زنده کردن کلمه توحید تقدیم کرده‌اند و سبب شدند این انقلاب به ثمر بنشیند و عزت ملی به وجود بیاید. 
مدیرعامل مؤسسه آستان مبارکه حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و آرامگاه شهید مدرس(ره) اظهار کرد: اگر به دنبال منافع ملی خود هستیم راهی جز مقاومت در برابر استکبار نداشته و نخواهیم داشت، حتی پیشرفت دنیوی هم از راه استقامت به وجود می‌آید. 
وی با بیان اینکه امروز در بسیاری از بخش‌ها  جزو کشورهای برتر دنیا هستیم، افزود: دشمنان می‌خواهند با ارائه آمارهای دروغ، زنان و جوانان را از انقلاب دور کنند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه