پرسپولیس نونوار برزیلی

ترافیک کمربند میانی دردسر جدید اوسمار

پرسپولیس نونوار برزیلی

پرسپولیسی‌ها در بازار نقل‌وانتقالات زمستانه موفق شدند با عبدالکریم حسن، عیسی آل‌کثیر، اوستون اورونوف و ابوالفضل بابایی به توافق برسند و نام این چهار بازیکن به فهرست پرسپولیس اضافه شده است. مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش برای جذب هافبک میانی هم هستند اما فعلاً نتوانسته‌اند با گزینه موردنظر خود به توافق برسند و در صورتی‌که این ناکامی ادامه داشته باشد، پرسپولیسی‌ها با چهار خرید به فعالیت خود در بازار زمستانه پایان می‌دهند.


اوسمار ویرا براساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ، باید روز پنجشنبه بیست‌وششم بهمن‌ماه در اولین تجربه رسمی حضورش روی نیمکت پرسپولیس، این تیم را مقابل آلومینیوم اراک هدایت کند. بازخوانی ترکیب احتمالی پرسپولیس با حضور ویرا می‌تواند جالب‌توجه باشد. در خط دروازه احتمالاً نسبت به دوران یحیی گل‌محمدی تغییری ایجاد نخواهد شد و علیرضا بیرانوند گزینه نخست ویراست. در قلب خط دفاعی، گیورگی گولسیانی به همراه محمدحسین کنعانی‌زادگان، نزدیک‌ترین گزینه‌ها برای حضور در ترکیب اصلی هستند.
دانیال اسماعیلی‌فر و وحدت هنانوف گزینه‌های حضور در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس هستند که شانس اسماعیلی‌فر برای حضور در ترکیب اولیه بیشتر است. در سمت چپ، تغییر مهمی در فهرست پرسپولیس در بازار زمستانه انجام شده و با توجه به جذب عبدالکریم حسن، احتمالاً او در قامت دفاع چپ در ترکیب اولیه سرخپوشان به میدان می‌رود و چهره‌هایی مانند علی نعمتی، محمدمهدی احمدی و حتی وحید امیری می‌توانند گزینه‌های آلترناتیو حسن برای حضور در ترکیب اصلی باشند.

ستاره ازبک، صادقی را نیمکت‌نشین می‌کند؟
مسعود ریگی به همراه سروش رفیعی، زوج احتمالی خط هافبک پرسپولیس هستند. البته که سینا اسدبیگی هم در دسترس کادرفنی پرسپولیس است و تلاش‌ها برای جذب محمد خدابنده‌لو هم ادامه دارد اما با وجود این، به نظر می‌رسد در صورت منتفی‌شدن انتقال خدابنده‌لو، اوسمار ویرا از زوج ریگی-رفیعی در خط هافبک تیمش بهره ببرد. اگر به مانند دوره سرمربیگری گل‌محمدی، ویرا بخواهد از آرایش 2-2-2-4 استفاده کند، گزینه‌های پرشماری برای حضور در پست وینگر در مقابل او هستند.
سعید صادقی، وحید امیری، امید عالیشاه، مهدی ترابی و البته اوستون اورونوف به همراه میلاد سورگی. از میان این بازیکنان به نظر می‌رسد که شانس ترابی و اورونوف برای حضور در ترکیب اصلی بیشتر است. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه