شهدای کشتار رفح به ۱۱۰ نفر رسید

جنایتی دیگر از سوی رژیم صهیونیستی

شهدای کشتار رفح به ۱۱۰ نفر رسید

جاوید  


​​​​​​​موج حملات شدید بامداد روز گذشته رژیم صهیونیستی به شهر رفح در نزدیکی مرز مصر، صدها فلسطینی را که بیشترشان کودکان و زنان بودند به خاک و خون کشید. براساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، در تازه‌ترین دور جنایات اشغالگران، 110تن به شهادت رسیده و بیش از 230تن دیگر زخمی شده‌اند. جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در کمتر از پنج ساعت بیش از ۵۰حمله هوایی علیه رفح انجام داده‌اند. 
هلال‌احمر فلسطین هم اعلام کرد رفح در حال حاضر در کانون حملات خشونت‌آمیز اسرائیل است. شبکه المیادین تأکید کرد اشغالگران در حمله‌های خود از بمب‌های ممنوعه استفاده کرده‌اند. بمباران مراکز غیرنظامی رفح نیز با شدت ادامه دارد به‌طوری که در تهاجم اخیر سه مسجد که محل اسکان آوارگان بود نیز هدف قرار گرفت. 
جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها البته واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. جنبش حماس حملات به رفح را محکوم و آمریکا را مسئول این جنایت‌ها توصیف کرد. موج حملات به شهر رفح در حالی است که اسرائیل پیش‌تر این شهر را به عنوان یکی از مناطق امن برای فلسطینیان آواره خوانده بود و اکنون این جغرافیا به محل تجمع بیش از 1.5میلیون آواره فلسطینی تبدیل شده است. بر این اساس در روزهای گذشته بسیاری درباره هرگونه عملیات ارتش اشغالگر در رفح هشدار داده‌اند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه