مریم سعادت: امیدوارم ساخت فیلم‌هایی از جنس «پرویزخان» بیشتر شود

مریم سعادت: امیدوارم ساخت فیلم‌هایی از جنس «پرویزخان» بیشتر شود

مریم سعادت، بازیگر فیلم سینمایی «پرویزخان» درباره بازی در این فیلم می‌گوید: در این فیلم نقش کسی را بازی می‌کردم که حضور داشت و من او را ندیده بودم. من خودم تا پیش از ساخت این فیلم، آقای دهداری را چندان نمی‌شناختم اما امیدوارم از این جنس فیلم‌ها زیاد ساخته شود.


وی درباره تجربه همبازی شدن با سعید پورصمیمی تأکید می‌کند: فقط احساس لذت بود و از ایشان بسیار آموختم و این تجربه برایم توفیق بود.
این بازیگر در ادامه با اشاره به اهمیت ساخت فیلم‌های بیوگرافی و شخصیت‌محور تصریح می‌کند: به نظرم چقدر خوب است از این بزرگان فیلم بسازیم و به جای اینکه این قدر فیلم‌های کمدی داشته باشیم که خیلی هم خنده‌دار نیست و بیشتر حرص درآور است، سراغ ساخت فیلم‌هایی برویم که درباره بزرگان ایران است؛ بزرگانی که مردم نمی‌شناسند. سرزمین ما بی‌شمار افراد بزرگی دارد که باید به مردم شناسانده شوند و با این شناخت از آن‌ها قدردانی شود.  
این بازیگر در پاسخ به این پرسش که آیا پرویز خان مورد استقبال قرار می‌گیرد یا نه گفت: قطعاً این اتفاق خواهد افتاد نه به خاطر حضور من بلکه به خاطر بازی درخشان سعید پورصمیمی و به خاطر زندگی شریف پرویز دهداری. 
سعادت در پایان تأکید کرد: پرویزخان فیلم شریفی است و ساخت آن هم شریف بوده است.

خبرنگار: کریمی

برچسب ها :
ارسال دیدگاه