برترین‌های فوتسال صنعت آب و برق کشور در مشهد

در چهاردهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال وزارت نیرو مشخص شدند

برترین‌های فوتسال صنعت آب و برق کشور در مشهد

هیئت گیلان، قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال وزارت نیرو شد.


 در این مسابقات که از ۲۱ الی ۲۸ دی ماه سال جاری به میزبانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در مشهد برگزار شد، 680ورزشکار در قالب 49 تیم از 26 استان  به رقابت پرداختند.
هیئت گیلان در فینال مسابقات با پیروزی 2 بر یک برابر تیم زنجان به پیروزی رسید و جام قهرمانی را دریافت کرد و در دیدار رده‌بندی، تیم هیئت استان فارس با نتیجه 2 بر صفر تیم‌ توزیع برق مشهد را شکست داد و سوم شد.
 آقای گلی مسابقات هم با 19 گل به «رضا نیک‌پور» از زنجان تعلق گرفت و کاپ اخلاق به تیم هیئت ورزش زنجان رسید.
مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان رضوی در اختتامیه و اهدای کاپ به تیم‌های برتر، از میزبانی ورزشکاران صنعت آب و برق توسط این شرکت به عنوان یک افتخار نام برد و این دوره از مسابقات را به لحاظ کمی و کیفی در سطح بالا توصیف کرد.
حسین امامی با قدردانی از دست‌اندرکاران وزارت نیرو که میزبانی مسابقات را به آبفا خراسان رضوی واگذار کردند، گفت: همکاران آبفا بسیار تلاش کردند تا بازی‌ها به شکل شایسته و در خور وزارت نیرو و ورزشکاران صنعت آب و برق برگزار شود.
وی همچنین از آمادگی آبفا استان برای میزبانی دیگر مسابقات ورزشی وزارت نیرو خبر داد و اظهار امیدواری کرد ورزشکاران و اعضای هیئت‌های ورزشی با خاطره خوش، مشهد مقدس را به مقصد شهرهای خود ترک کنند.
رئیس انجمن فوتسال وزارت نیرو هم با اشاره به سطح بالای مسابقات فوتسال وزارت نیرو به میزبانی آبفا خراسان رضوی گفت: تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال صنعت آب و برق در این دوره نسبت به دوره گذشته 145درصد افزایش داشته که در نوع خود بی‌نظیر است.
حسین نصرآبادی اظهار کرد: در دوره پیش 19 تیم و در این دوره 49تیم از صنعت آب و فاضلاب در برابر هم قرار گرفتند.
وی یکی از اهداف مهم وزارت نیرو را اشاعه فرهنگ ورزش همگانی در میان کارکنان صنعت آب و برق اعلام کرد و افزود: مسابقات ورزشی وزارت نیرو برای تحقق و تعمیق این مهم پیگیری و برگزار می‌شود.
دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو نیز با اشاره به ضرورت تقویت مناسبات فردی و گروهی در مسابقات ورزشی به عنوان یک اصل اساسی و ارزشی، خط قرمز وزارت نیرو را اخلاق‌مداری در تمام ارکان و از جمله عرصه ورزش دانست.
«مالک حسین‌زاده» با اشاره به کسب رتبه توسط تیم‌ها تأکید کرد: قهرمان اصلی این مرز و بوم، شهدا هستند که از جان خود برای  حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گذشتند.
وی خاطرنشان کرد: همه ما مدیون پرچم
سه رنگ جمهوری اسلامی هستیم و احترام به این نماد برای همه واجب است.
حسین‌زاده سپس به برخی دستورالعمل‌های مربوط به برگزاری مسابقات ورزشی وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: از این پس هر استان می‌تواند تنها با یک تیم در مسابقات شرکت کند.
وی همچنین از مدیر عامل، معاونان، روابط عمومی، حراست و  خدمات آبفا خراسان رضوی و همه عوامل اجرایی برگزاری مسابقات به طور ویژه قدردانی کرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه