سامره: قادر به همکاری با تیم نیستم

سرپرست استقلال از سمت خود کناره‌گیری کرد

سامره: قادر به همکاری با تیم نیستم

تمرینات استقلال برای آغاز نیم فصل دوم، چند روزی است که در کمپ مرحوم حجازی برگزار می‌شود و آبی‌پوشان خود را برای مصاف جام حذفی برابر مس رفسنجان و سپس دیدار هفته اول دور برگشت برابر صنعت نفت آماده می‌کنند. در چهار روزی که تمرینات استقلال برگزار شده، سرپرست آبی پوشان از حضور در کمپ حجازی خودداری کرده بود که گویا سامره به دلیل برخی مشکلات، تصمیم گرفته بود به همکاری خود با باشگاه پایان دهد.
سامره با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، به صورت رسمی از سمت خود کناره‌گیری کرد؛ «در ابتدای فصل نیز با وجود مشکلات زیاد از جمله وضعیت نامشخص کادر مدیریتی، مشکلات نقل و انتقالات و منابع مالی و غیره در کنار استقلال حضور داشتم. بااین حال در مقطع کنونی  که استقلال صدرنشین است و شرایط خوبی از نظر مدیریتی و اجرايی دارد، احساس می‌کنم قادر به ادامه همكاری با تيم نيستم و امروز، نبودن من بیشتر به نفع استقلال خواهد بود و به همین دلیل برخلاف میل باطنی از سمت خود استعفا می‌دهم و با جدایی از حوزه سرپرستی تیم فوتبال استقلال، همانند گذشته با حضور روی سکو‌ها و یا هر عنوان دیگری دعاگو و در کنار تیم محبوب خود خواهم بود».
لازم به ذکر است در پایان نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر بود که علی سامره در گفت‌وگوهایی که رسانه‌ای نشد، از احتمال جدایی خود صحبت کرده بود. سرپرست آبی‌ها بابت برخی اتفاقات و حواشی، از قبل تصمیم گرفته بود تا پس از بازی با پیکان، از استقلال جدا شود.
حالا و در صورتی که علی سامره روی تصمیم خود مبنی بر جدایی از آبی‌ها باقی بماند، شاهد حضور سرپرست جدیدی روی نیمکت این تیم خواهیم بود که پیش‌بینی می‌شود یکی از پیشکسوتان جوان استقلال این وظیفه را بر عهده بگیرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه