سیدجلال در وضعیت ویژه

جدایی دستیاران یحیی از پرسپولیس کلید خورد

سیدجلال در وضعیت ویژه

وسلی ننکا، مربی دروازه‌بانان پرسپولیس که در فصل گذشته و پس از قطع همکاری این تیم با داوود فنایی به پرسپولیس پیوسته بود، تصمیم به قطع همکاری گرفت. ننکا که نقش پررنگی در عملکرد علیرضا بیرانوند طی دو فصل اخیر داشته، پس از پایان نیم فصل زمزمه جدایی‌اش از پرسپولیس به گوش می‌رسید و گفته می‌شد قصد بازگشت دوباره به تهران را ندارد.


با این حال بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی و فراخواندن اعضای خارجی کادرفنی توسط باشگاه، او نیز به همراه لوسادا و اوسمار به تهران بازگشت و تمرینات تیم را طی روزهای اخیر زیر نظر گرفت.
اکنون اما گفته می‌شود او نیز قراردادش را با این تیم فسخ کرده و قصد پایان همکاری با سرخپوشان را دارد. ننکا پیش از نیم فصل با پیشنهادی از قطر مواجه شده بود و همین مسئله به عنوان عاملی برای پایان همکاری او با پرسپولیس قلمداد می‌شد. اما با بازگشت دوباره‌اش به تهران، این شایعه کمرنگ شد و بازیکنان تیم هم مدعی شده بودند احتمالاً این انتقال سر نگیرد.
با این حال اکنون با تصمیم دوباره این مربی دروازه‌بانان برای فسخ قرارداد، باید مقصد جدید او را لیگ قطر متصور بود و باید دید واکنش باشگاه پرسپولیس به این موضوع به چه شکل است.
البته باشگاه پرسپولیس در تلاش برای انتخاب سرمربی جدید برای این تیم پس از جدایی یحیی گل محمدی است و قابل پیش بینی است سرمربی جدید، کادرفنی مدنظر خود را به باشگاه بیاورد و آینده کاری وسلی ننکا در این تیم مبهم بود. پرسپولیسی‌ها پس از گذراندن دوره کوتاه تعطیلات زمستانی، تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و مهیای حضور در نیم‌فصل دوم می‌شوند. البته در شرایطی‌که هنوز رسماً جانشین یحیی گل‌محمدی انتخاب نشده و اوسمار ویرا، دستیار اول گل‌محمدی در قامت سرمربی موقت این روزها در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا می‌کند و مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا بتوانند مذاکرات خود برای انتخاب جانشین گل‌محمدی با سرعت دنبال کنند و در نهایت سرمربی جدید سرخپوشان پایتخت معرفی شود.
سرخ‌ها در حالی تمرینات خود در غیاب سرمربی‌شان را برگزار می‌کنند که براساس برنامه‌ریزی انجام شده، قرار است روز جمعه پرسپولیسی‌ها با هدایت اوسمار ویرا در دیداری تدارکاتی به مصاف چادرملو اردکان بروند و همچنین از دوم تا دوازدهم بهمن‌ماه هم قرار است اردوی آماده‌سازی سرخپوشان پایتخت به میزبانی کشور امارات برگزار شود که هواداران پرسپولیس امیدوارند تا پیش از برپایی اردوی امارات، تکلیف کادرفنی تیمشان مشخص شود. این در حالی است که هنوز تکلیف دیگر مربیان پرسپولیس از جمله اوسمار ویرا و البته سیدجلال حسینی مشخص نشده است.

حسینی، چشم‌انتظار جلسه با مربی جدید
پرسپولیسی‌ها در شرایطی تمرینات آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارند که غایب ویژه تمرینات سرخ‌ها، سیدجلال حسینی است. او که پس از جدایی کریم باقری از کادرفنی پرسپولیس، چهره ویژه نیمکت این تیم بود، حالا پس از قطع همکاری یحیی گل‌محمدی با سرخ‌ها، فعلاً تمایلی به ادامه همکاری با پرسپولیسی‌ها نشان نداده است. گفته می‌شود سیدجلال حسینی چشم‌انتظار انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس است تا پس از جلسه با سرمربی جدید، درباره آینده کاری‌اش تصمیم بگیرد و ماندن او در جمع سرخپوشان یا جدایی‌اش از کادرفنی پرسپولیس بعد از انتخاب سرمربی جدید و جلسه سیدجلال حسینی با او مشخص خواهد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه