ایران جزو مدعیان قهرمانی است

مانچینی: 

ایران جزو مدعیان قهرمانی است

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان در نشست خبری پیش از دیدار با عمان در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا اظهار کرد: ما برای موفقیت در این بازی‌ها قدم بر می‌داریم.


می‌دانیم رویارویی با عمان به عنوان حریف اول در جام ملت‌ها برای ما سخت خواهد بود و پیروزی را برای ما دشوار می‌کند. من از همه بابت تمام لطفی که نسبت به من و تیم عربستان دارند، تشکر می‌کنم اما ما تورنمنت خیلی مهمی داریم که بهترین‌ها در اینجا حضور دارند. می‌دانیم باید در مرحله گروهی بیشترین توان خود را به نمایش بگذاریم تا بتوانیم بهترین عملکرد را برای تمام هواداران فوتبال در عربستان داشته باشیم. مانچینی درمورد اهداف تیم ملی عربستان در جام ملت‌ها، توضیح داد: در ابتدا دنبال بازی خوب و هدفمند هستیم. می‌دانیم تورنمنت طولانی مدتی داریم که اصلاً بازی‌هایش آسان نیست اما با تمام وجود می‌جنگیم.
وی درخصوص رقبای سرسخت عربستان در جام ملت‌ها، توضیح داد: چهار تیم خیلی قوی هستند. ژاپن، کره‌جنوبی، ایران و استرالیا قوی هستند و رنکینگ خوبی هم در فیفا دارند. آن‌ها بازیکنان خوبی دارند که در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند. فرصت متفاوتی دارند. ما ابتدا به صعود فکر می‌کنیم و قدم به قدم پیش می‌رویم‌.
وی درمورد شرایط بدنی بازیکنانش گفت: بازیکنان ما در لیگ عربستان سرسختانه تلاش کردند و در دو هفته گذشته که اردو داشتیم، عملکرد خیلی خوبی داشتند. نگران وضعیت جسمانی آن‌ها نیستیم‌
سرمربی عربستان درمورد دلیل حضورش در این تیم توضیح داد: خیلی خوشحالم عربستان را انتخاب کردم زیرا قدرتمند فوتبال بازی می‌کند و فکر می‌کنم در این تورنمنت عملکرد خوبی داشته باشیم‌.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه