دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی تا پایان سال آماده بهره‌برداری می‌شود

دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی تا پایان سال آماده بهره‌برداری می‌شود

شهردار مشهد گفت: در حال حاضر دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی از بیش از 65درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و تا پایان امسال آماده بهره‌برداری خواهد شد.


محمدرضا قلندر شریف اظهار کرد: یکی از پروژه‌های عمرانی مهم در حوزه ترافیکی دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی است.
وی اضافه کرد: این پروژه که در بزرگراه شهید بابانظر و محدوده میدان بار نوغان در حال ساخت است تأثیر بسیار زیادی بر کاهش بار ترافیکی این منطقه خواهد داشت.
شهردار مشهد با بیان اینکه وجود تعداد زیادی معارض در مسیر اجرای پروژه دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی اجرای پروژه را با تأخیر روبه‌رو کرد اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همکارانمان در سازمان عمران و منطقه سه 11 معارض  موجود در مسیر رفع و پروژه اکنون به ‌سرعت در حال ساخت است.
قلندر شریف به اقدام‌های انجام ‌شده در این پروژه اشاره و تصریح کرد: برای ساخت دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی تاکنون 684 تن آرماتوربندی، 5هزار و 342 مترمربع قالب‌بندی و 4هزار و 260 مترمکعب بتن‌ریزی انجام و 425 قطعه بتنی پیش‌ساخته به همراه 18 تیر پیش‌ساخته نصب ‌شده است.
وی  ادامه داد: زمان‌بندی بهره‌برداری پروژه دوربرگردان غیرهمسطح شهید میرزایی در قرارداد اواخر اسفند ماه است اما از همکارانمان در سازمان عمران خواسته‌ایم تمام توان خود را به کار گرفته و با سرعت بخشیدن به کار، این پروژه را برای 22بهمن آماده بهره‌برداری کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه