برگزاری سومین همایش «کوثر العصمه» در کربلای معلی

با مشارکت و همکاری اداره اعتاب معاونت امور بین‌الملل آستان قدس رضوی انجام شد

برگزاری سومین همایش «کوثر العصمه» در کربلای معلی

با مشارکت معاونت اداره اعتاب معاونت امور بین‌الملل آستان قدس رضوی، سومین دوره از جشنواره «کوثر العصمه» در کربلا برگزار شد.


به‌ گزارش آستان‌نیوز، اختتامیه این جشنواره که به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور بانوانی از بیش از ۱۰ کشور از قاره‌های اروپا، آفریقا، آسیا و استرالیا در آستان مقدس امام حسین(ع) تدارک دیده شده بود، روز یکشنبه برگزار شد. 
معاونت امور بین‌الملل آستان قدس رضوی نیز با هدف برجسته‌سازی نام و نشان حضرت رضا(ع) و افزایش تعاملات و ارتباطات با عتبه علوی در این رویداد مشارکت فعالی داشت. در همین راستا فاطمه دژبرد؛ مدیر مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی، سهیلا پیروزفر؛ رئیس پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی، سیده فاطمه کوشازاده؛ مسئول واحد خواهران دانشگاه امام رضا(ع) و دکتر زمردی از مبلغین عرصه بین‌الملل به این جشنواره اعزام شدند.
این جشنواره بین‌المللی با شعار «فاطمه زهرا(س) منبع حکمت و سراج‌رحمت» از ۱۲ تا ۱۷ دی ماه در مدت ۶ روز برگزار شد و افتتاحیه این همایش در صحن امام حسن(ع) همراه با بازدید از نمایشگاه فنی و هنری در صحن حضرت زینب(س) تدارک دیده شده بود. 
در سالن اجتماعات هتل حمید کربلا جلسه معارفه‌ای با حضور تعدادی از بانوان از مؤسسه‌های مربوط برگزار شد و حاضران در این جلسه به  معرفی فعالیت‌های مجموعه‌های خود پرداختند. همچنین در ویژه‌برنامه «جامعه الزهرا(س)» که در حاشیه نمایشگاه صنایع دستی و هنری اعم از خطاطی و نقاشی تدارک دیده شده بود، شرکت‌کنندگان به معرفی فعالیت‌های خود پرداختند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه