هتل‌های مشهد بالاترین سطح ایمنی را دارند

هتل‌های مشهد بالاترین سطح ایمنی را دارند

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی گفت: تا زمانی که از ایمنی کامل ساختمان اطمینان حاصل نشود، اجازه بهره‌برداری به هتل‌ها داده نمی‌شود، بنابراین می‌توان گفت هتل‌های مشهد از بالاترین سطح ایمنی برخوردار هستند.


محمود مادرشاهیان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت اشغال هتل‌ها در مشهد، اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به اینکه در فصل غیرپیک قرار داریم، شاهد کمترین حضور مسافر در هتل‌ها هستیم. هتل‌ها در حال حاضر با درصد اشغال پایینی فعالیت دارند و سطح اشغال آنان کمتر از ۳۵ تا ۴۰ درصد است.
وی در خصوص افزایش احتمالی نرخ هتل‌ها در سال جاری خاطرنشان کرد: بر اساس ابلاغ وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و بنا بر مصوبه کارگروه ستاد تنظیم بازار کشور افزایش نرخ هتل‌های دارای گواهی‌نامه استاندارد تا سقف ۳۰ درصد و برای هتل‌های فاقد گواهی‌نامه ۲۰ تا ۲۵ درصد مصوب شده است.
رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی تصریح کرد: این افزایش نرخ، سقف نرخ هتل‌ها محسوب می‌شود که تعدادی از هتل‌ها نسبت به نرخ مصوب، نرخ خود را کمتر افزایش داده و تعداد دیگری از هتل‌ها نیز اصلاً افزایش نرخ نداشته‌اند.
مادرشاهیان در خصوص وضعیت ایمنی هتل‌های مشهد عنوان کرد: هتل‌های مشهد در زمان ساخت به صورت کامل توسط سازمان آتش‌نشانی و خدمت ایمنی کنترل می‌شوند. همچنین در زمان صدور پروانه بهره‌برداری گواهی‌نامه ایمنی برای هتل‌ها صادر می‌شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه